KRISIUN, MALEVOLENT CREATION, VITAL REMAINS

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
shitfun
weteran forumowych bitew
Posty: 1001
Rejestracja: 02-06-2010, 10:56
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk

Re: KRISIUN, MALEVOLENT CREATION, VITAL REMAINS

28-01-2012, 13:02

+1
http://soundterrorshots.blogspot.com/ - koncertowe zdjęcia
http://maciejmutwil.blogspot.com/ - przemysłowe zdjęcia
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: KRISIUN, MALEVOLENT CREATION, VITAL REMAINS

28-01-2012, 13:07

Pewnie typ od merchu też sie najebał.
PENIS METAL
Awatar użytkownika
Semigod
rozkręca się
Posty: 81
Rejestracja: 06-05-2008, 10:02

Re: KRISIUN, MALEVOLENT CREATION, VITAL REMAINS

28-01-2012, 13:33

Poli mówił, ze jak poprosili go o coś specjalnego z Polski, to zaserwował im spirol a potem wiśniówkę, więc kto wie...
Awatar użytkownika
Grindead
postuje jak opętany!
Posty: 654
Rejestracja: 03-01-2003, 15:03

Re: KRISIUN, MALEVOLENT CREATION, VITAL REMAINS

28-01-2012, 13:42

No to sie ladnie chlopaki z MC przywitali, wystartowali z kopyta! ;)

Mam nadzieje, ze zanim dojada do mnie to sie troche ogarna i beda chlac dopiero po koncercie.
some additional disfigurement... some additional disfigurement... some additional disfigurement...
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: KRISIUN, MALEVOLENT CREATION, VITAL REMAINS

28-01-2012, 13:45

trza bylo chlopakowi 2 redsy kupic :PP
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
shadowthrone
postuje jak opętany!
Posty: 386
Rejestracja: 24-12-2010, 13:47

Re: KRISIUN, MALEVOLENT CREATION, VITAL REMAINS

28-01-2012, 14:49

Vital przeciętnie. znowu tylko utwory z dwóch ostatnich albumów. Malevolent przeciętnie. Fasciana i Blachowicz niech lepiej idą na odwyk.
Malevolent zagrał m.in. Multiple Stab Wounds, Malevolent Creation, Remnants of Withered Decay, Coronation of Our Domain i chyba United Hate. Co jeszcze grali???

Krisiun uratował gig. Jak zwykle klasa.
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: KRISIUN, MALEVOLENT CREATION, VITAL REMAINS

28-01-2012, 14:55

Malevolent grali chyba dłużej niż 45min. nie ? Jeszcze Slaughterhouse dopisz, a reszty nie pamiętam.
PENIS METAL
Awatar użytkownika
Oracle
weteran forumowych bitew
Posty: 1530
Rejestracja: 06-06-2011, 13:54

Re: KRISIUN, MALEVOLENT CREATION, VITAL REMAINS

28-01-2012, 14:55

Bodajże "Eve of the Apocalypse" , "Slaughter of Innocence", a z nowej chyba "Slaughterhouse", ale tutaj głowy nie dam.
ImP
postuje jak opętany!
Posty: 662
Rejestracja: 01-10-2011, 22:22

Re: KRISIUN, MALEVOLENT CREATION, VITAL REMAINS

28-01-2012, 15:05

Z nowej jedynie 'Slaughterhouse'. Oprócz tego na bank leciało Eve of the Apocalypse, Slaughter Of Innocence, Coronation Of Our Domain, Multiple Stab Wounds, Malevolent Creation, Thou Shall Kill!, Remnants Of Withered Decay i chyba No Flesh Shall Be Spared. Grali ok 50 minut.
Kaim
zaczyna szaleć
Posty: 172
Rejestracja: 30-01-2008, 20:35
Lokalizacja: Warmia

Re: KRISIUN, MALEVOLENT CREATION, VITAL REMAINS

28-01-2012, 15:52

Kod: Zaznacz cały

Massive Music (Official site)
sold out show!!!!! Thank you Bielsko-Biala :D
Jestem zaskoczony
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: KRISIUN, MALEVOLENT CREATION, VITAL REMAINS

28-01-2012, 16:34

A ja nie. Dobry skład, atrakcyjna cena biletu, piątek, jedyny koncert w PL = przepis na wyprzedany koncert.
PENIS METAL
ki3r
zaczyna szaleć
Posty: 163
Rejestracja: 20-06-2006, 13:18
Lokalizacja: CH

Re: KRISIUN, MALEVOLENT CREATION, VITAL REMAINS

28-01-2012, 17:19

Block69 pisze:Ciekawe jak tam koledzy z Żor, kierym fura nie odpaliła.
Mieli szczęście, że miałem ze sobą kable od akumulatora bo by chyba na tym mrozie do rana jeszcze siedzieli ;)
guessWho pisze:...a na okrągło prąd mnie przeszywa, gdy słucham Artrosis, każda ich płyta to dla mnie przeżycie- wspaniała uczta dla ucha i duszy...
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: KRISIUN, MALEVOLENT CREATION, VITAL REMAINS

28-01-2012, 18:02

To git, bo chciałem ich popchać do tych Żor, ale nie chcieli :)

I jeszcze jeden fajny, koncertowy akcent:

Wokalista VITAL REMAINS: Poland, it's great to be here !
Blackult: Mówisz tak, bo tu nie mieszkasz !!!
PENIS METAL
Maria Konopnicka

Re: KRISIUN, MALEVOLENT CREATION, VITAL REMAINS

28-01-2012, 18:29

Organizacyjnie - jeden z najsłabszych koncertów na jakich w życiu byłem. Najpierw staliśmy chyba z godzinę na mrozie pod klubem sącząc piwo zakupione w spożywczaku (Gelo, następnym razem ja stawiam:), później zaczęli wpuszczać i mniej więcej w tym samym czasie zaczął grać support. Później okazało się, że znajomi, którzy zapłacili ponad 500 zł za bilety przelewem nie mogą wejść... bo nie odnotowano ich płatności. Musieli zapłacić za bilety jeszcze raz.. Wreszcie weszliśmy do środka, kierujemy się do szatni a dziewczyna informuje, że już nie ma miejsc, co oznaczało, że w młynie pod sceną towarzyszyć nam będę kurtki, swetry i plecaki. Jak kurwa mać zimą można zrobić koncert w klubie dla kilkuset osób, z szatnią na kilkadziesiąt kurtek? Jak wyraziłem swoje zdumienie usłyszałem tekst dnia: Trzeba było przyjść wcześniej :)
No przecież stałem od godziny pod tym obsranym klubem. Kiedy miałem przyjść - w poniedziałek? No dobra, w końcu sterroryzowana biedna, bogu ducha winna dziewczyna (jak przytomnie zauważyła - to nie ona była organizatorką tego koncertu) skitrała nam gdzieś na podłogę plecak i kurtki i oswobodzeni mogliśmy zadomowić się w klubie. Syf,brud i malaria - zero ochrony, masa najebanych gości walało się po podłodze. Piwo podawane w butelkach, po chwili pod nogami chrzęściło potłuczone szkło. Ten klub zupełnie nie nadaje się na organizację takich koncertów, a liczba przybyłych ludzi zdecydowanie przerosła możliwości obsługi.
Vital Remains zaczął dość przyzwoicie, choć nie powalił, ale można było trochę poprzepychać się pod sceną. Malevolent Creation (na który głównie przyjechałem) był równie profesjonalny co organizatorzy tego koncertu - zagrali z jedną gitarą, najebani - bez werwy i bez polotu. Przykro było tego słuchać. Zupełnie opadłem z sił i po kilku utworach usiadłem sobie z daleka od sceny obok zwłok jakiegoś gościach. Po kilku minutach zwłoki się przewróciły i nie wiadomo skąd (chyba z dupy) wypadło mu jakieś piwo, które się rozlało i zmoczyło mi dupę. Znów poszedłem się napić.
Na końcu Krisiun - łyżka miodu w beczce dziegciu - zagrali naprawdę bardzo dobrze, udowodniając, że należą do ścisłej czołówki death metalu. Szkoda, że byłem już tak padnięty, że nie miałem siły pląsać pod sceną (to szkło na podłodze też mnie do tego specjalnie nie zachęcało).
Na końcu zadzwoniłem po taksówkę, która nie przyjechała więc wróciliśmy piechotą (na szczęście było blisko) do hotelu Olimp i tam przytuliwszy się do grzejnika kimnąłem się do piątej rano i pierwszym lepszym pociągiem opuściłem to paskudne miasteczko.
Podsumowując - pierwszy koncert od bardzo, bardzo dawna z którego wróciłem w poczuciu, że lepiej było sobie odpuścić. Fajnie było pod względem towarzyskim, spotkałem sporo znajomych, wypiłem trochę alkoholu - zobaczyłem dobry koncert Krisiun i przyzwoity koncert Vital Remains. Może z czasem złe wspomnienia się zatrą, ale póki co to nawet na wpół odwołany blackowo-deathowy, dwudniowy festiwal Piony wspominam lepiej niż ten wypad do Białej-Podlaskiej.
Pozdrowienia dla wszystkich z masterfula, których spotkałem! :)
Awatar użytkownika
0ms
rasowy masterfulowicz
Posty: 3286
Rejestracja: 02-02-2009, 22:05

Re: KRISIUN, MALEVOLENT CREATION, VITAL REMAINS

28-01-2012, 18:37

Maria Konopnicka pisze:Organizacyjnie - jeden z najsłabszych koncertów na jakich w życiu byłem. Najpierw staliśmy chyba z godzinę na mrozie pod klubem sącząc piwo zakupione w spożywczaku (Gelo, następnym razem ja stawiam:), później zaczęli wpuszczać i mniej więcej w tym samym czasie zaczął grać support. Później okazało się, że znajomi, którzy zapłacili ponad 500 zł za bilety przelewem nie mogą wejść... bo nie odnotowano ich płatności. Musieli zapłacić za bilety jeszcze raz.. Wreszcie weszliśmy do środka, kierujemy się do szatni a dziewczyna informuje, że już nie ma miejsc, co oznaczało, że w młynie pod sceną towarzyszyć nam będę kurtki, swetry i plecaki. Jak kurwa mać zimą można zrobić koncert w klubie dla kilkuset osób, z szatnią na kilkadziesiąt kurtek? Jak wyraziłem swoje zdumienie usłyszałem tekst dnia: Trzeba było przyjść wcześniej :)
No przecież stałem od godziny pod tym obsranym klubem. Kiedy miałem przyjść - w poniedziałek? No dobra, w końcu sterroryzowana biedna, bogu ducha winna dziewczyna (jak przytomnie zauważyła - to nie ona była organizatorką tego koncertu) skitrała nam gdzieś na podłogę plecak i kurtki i oswobodzeni mogliśmy zadomowić się w klubie. Syf,brud i malaria - zero ochrony, masa najebanych gości walało się po podłodze. Piwo podawane w butelkach, po chwili pod nogami chrzęściło potłuczone szkło. Ten klub zupełnie nie nadaje się na organizację takich koncertów, a liczba przybyłych ludzi zdecydowanie przerosła możliwości obsługi.
Vital Remains zaczął dość przyzwoicie, choć nie powalił, ale można było trochę poprzepychać się pod sceną. Malevolent Creation (na który głównie przyjechałem) był równie profesjonalny co organizatorzy tego koncertu - zagrali z jedną gitarą, najebani - bez werwy i bez polotu. Przykro było tego słuchać. Zupełnie opadłem z sił i po kilku utworach usiadłem sobie z daleka od sceny obok zwłok jakiegoś gościach. Po kilku minutach zwłoki się przewróciły i nie wiadomo skąd (chyba z dupy) wypadło mu jakieś piwo, które się rozlało i zmoczyło mi dupę. Znów poszedłem się napić.
Na końcu Krisiun - łyżka miodu w beczce dziegciu - zagrali naprawdę bardzo dobrze, udowodniając, że należą do ścisłej czołówki death metalu. Szkoda, że byłem już tak padnięty, że nie miałem siły pląsać pod sceną (to szkło na podłodze też mnie do tego specjalnie nie zachęcało).
Na końcu zadzwoniłem po taksówkę, która nie przyjechała więc wróciliśmy piechotą (na szczęście było blisko) do hotelu Olimp i tam przytuliwszy się do grzejnika kimnąłem się do piątej rano i pierwszym lepszym pociągiem opuściłem to paskudne miasteczko.
Podsumowując - pierwszy koncert od bardzo, bardzo dawna z którego wróciłem w poczuciu, że lepiej było sobie odpuścić. Fajnie było pod względem towarzyskim, spotkałem sporo znajomych, wypiłem trochę alkoholu - zobaczyłem dobry koncert Krisiun i przyzwoity koncert Vital Remains. Może z czasem złe wspomnienia się zatrą, ale póki co to nawet na wpół odwołany blackowo-deathowy, dwudniowy festiwal Piony wspominam lepiej niż ten wypad do Białej-Podlaskiej.
Pozdrowienia dla wszystkich z masterfula, których spotkałem! :)
Kaim pisze:

Kod: Zaznacz cały

Massive Music (Official site)
sold out show!!!!! Thank you Bielsko-Biala :D
Jestem zaskoczony
Organizatorow zaskoczylo to chyba jeszcze bardziej ;)
Awatar użytkownika
beastov23
weteran forumowych bitew
Posty: 1303
Rejestracja: 16-08-2008, 14:17

Re: KRISIUN, MALEVOLENT CREATION, VITAL REMAINS

28-01-2012, 18:40

Block69 pisze:Wokalista VITAL REMAINS: Poland, it's great to be here !
Blackult: Mówisz tak, bo tu nie mieszkasz !!!
Stawiam piwo za ten tekst. Kiedyś tam.
maximum walrus yields maximum walrus

:3
Awatar użytkownika
chaos
w mackach Zła
Posty: 770
Rejestracja: 24-12-2008, 13:24

Re: KRISIUN, MALEVOLENT CREATION, VITAL REMAINS

28-01-2012, 19:09

Maria nie czepiaj się

widać nie bywałeś na koncertach w latach '90 - organizacja w rudym to majstersztyk z porównaniu z niektórymi większymi z tamtych lat ... ;)
a teraz się narzeka na ochronę, brak szatni, najebanych młodzieńców, przeładowane kluby, kolejki po piwo, bo ktoś mnie popchnął w pogo ... ja pierdole, przecież to nie szkółka niedzielna, to pierdolony def metal !

nawet alex camargo krzyczał po polsku: dziękuję ! napierala ! i po ichniemu: dzięki że wspieracie ten gówniany syf, pierdolony def metal !

rozumiem twoje rozgoryczenie, jak ja bym się pofatygował do wawy na taki średni koncert, też byłbym zły ;)
aha, i nie nastawiaj się źle do bb, to jedno z piękniejszych miast w polsce
Maria Konopnicka

Re: KRISIUN, MALEVOLENT CREATION, VITAL REMAINS

28-01-2012, 19:48

chaos pisze: widać nie bywałeś na koncertach w latach '90 - organizacja w rudym to majstersztyk z porównaniu z niektórymi większymi z tamtych lat ... ;)
bywałem na koncertach w latach 90-tych, być może człowiek się starzeje i wymagania rosną :) W sumie chyba jedyny gorzej zorganizowany koncert, który sobie przypominam to Gorgoroth w Krakowie, w 2004 roku.
chaos pisze: a teraz się narzeka na ochronę, brak szatni, najebanych młodzieńców, przeładowane kluby, kolejki po piwo, bo ktoś mnie popchnął w pogo ... ja pierdole, przecież to nie szkółka niedzielna, to pierdolony def metal !
Wolę pierdolony death metal w kubie, w którym mogę skorzystać z szatni, w kiblu jest więcej niż jeden pisuar, a po podłodze nie walają się butelki :) Ale to prawda - może trochę marudzę, jakby ten Malevolent Creation zagrał normalnie to pewnie bym żadnymi pozamuzycznymi mankamentami nie zawracał sobie głowy:) Po kapeli z takim stażem spodziewałem się większego profesjonalizmu i szacunku do fanów...

chaos pisze: rozumiem twoje rozgoryczenie, jak ja bym się pofatygował do wawy na taki średni koncert, też byłbym zły ;)
to może przez to, że oczekiwania miałem bardzo duże
chaos pisze: aha, i nie nastawiaj się źle do bb, to jedno z piękniejszych miast w polsce
bez urazy, właściwie to nie miałem na myśli urody miasta bo go nawet nie widziałem - przeszedłem kawałeczek ze stacji PKP do hotelu, a później to już było tylko ciemno :) Przy okazji - miło było poznać :)
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4730
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: KRISIUN, MALEVOLENT CREATION, VITAL REMAINS

28-01-2012, 19:53

Maria Konopnicka pisze: ten wypad do Białej-Podlaskiej.
To tyś był chyba na innym koncercie. W Bielsku Biała był lepszy koncert ;)
Awatar użytkownika
Deviant
w mackach Zła
Posty: 937
Rejestracja: 04-04-2007, 12:25

Re: KRISIUN, MALEVOLENT CREATION, VITAL REMAINS

28-01-2012, 19:58

Ale jaja ,to ten koncert już był :/
ODPOWIEDZ