Black Silesia Festival III

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
535

Re: Black Silesia Festival III

15-06-2018, 21:04

O jejku jejku pojawiły się prawdziwe pieniądze. Jeden tysiak, drugi i trzeci jeszcze. Teraz będzie licytacja kto ile wydał na muzykę. Alkohole też się liczą? Nie piszcie już nic. Forum jest po to, żeby nie pisać, by przypadkiem kogoś nie urazić. Ja myślałem, że przekroczyłem ( z premedytacją zresztą) granice dziecinady, tymczasem jednak nie. Są lepsi ode mnie i robią to jak najbardziej poważnie. Przegrałem. Możecie zburzyć moje babki i zabrać mi łopatkę.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16139
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Black Silesia Festival III

15-06-2018, 21:10

535 pisze:O jejku jejku pojawiły się prawdziwe pieniądze. Jeden tysiak, drugi i trzeci jeszcze. Teraz będzie licytacja kto ile wydał na muzykę. Alkohole też się liczą? Nie piszcie już nic. Forum jest po to, żeby nie pisać, by przypadkiem kogoś nie urazić. Ja myślałem, że przekroczyłem ( z premedytacją zresztą) granice dziecinady, tymczasem jednak nie. Są lepsi ode mnie i robią to jak najbardziej poważnie. Przegrałem. Możecie zburzyć moje babki i zabrać mi łopatkę.
dobrze myślałeś. już dawno temu ją przekroczyłeś.
napierdalając dzień po dniu te swoje smęty na które mało kto już odpowiada* ;-)

*jeszcze kilku leszczy się łapie na "rozmowę" z tobą. już niedługo ;-)

ok. na dziś tyle uprzejmości ;_0
cdn.
535

Re: Black Silesia Festival III

15-06-2018, 21:21

Nawet wiem dlaczego tak jest, ale bądź spokojny. Sram na to, czy ktoś ze mną tutaj gada, czy też nie. Już dawno pisałem, że cieszy mnie wysyłanie w eter komunikatów. I czasem się wkurwiam, że ktoś bruździ mi swoimi znaczkami w logicznie ułożonym porządku wyrazów. Widzę jednak, że chcesz się ścigać w ilości kolegów. Kiedy ty kurwa wyszedłeś z przedszkola? Bo chyba nigdy? Najśmieszniejsze jest jednak to, że wśród tych leszczy zajmujesz poważną pozycję, łapiąc się na każde moje westchnienie. Dziwny z ciebie człowiek. Czasem wydaje mi się, że sporo dziwaków tutaj zostało. Nie chcą, ale muszą ze mną rozmawiać i jeszcze to podkreślają, że już za chwileczkę, już za momencik będzie koniec... powołując się na jakiś ogół. Ja pierdole... Cieszę się, że ty nie będziesz miał tych problemów, założysz se jeszcze ze cztery konta i będziesz naparzał, kończąc post ostatecznymi pożegnaniami, by wrócić za pięć minut. Nie jestem pewien kto jest bardziej zabawny, a właściwie żałosny. Może ankieta?
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16139
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Black Silesia Festival III

15-06-2018, 21:29

535 pisze:Nawet wiem dlaczego tak jest, ale bądź spokojny. Sram na to, czy ktoś ze mną tutaj gada, czy też nie. Już dawno pisałem, że cieszy mnie wysyłanie w eter komunikatów. I czasem się wkurwiam, że ktoś bruździ mi swoimi znaczkami w logicznie ułożonym porządku wyrazów. Widzę jednak, że chcesz się ścigać w ilości kolegów. Kiedy ty kurwa wyszedłeś z przedszkola? Bo chyba nigdy? Najśmieszniejsze jest jednak to, że wśród tych leszczy zajmujesz poważną pozycję, łapiąc się na każde moje westchnienie. Dziwny z ciebie człowiek. Czasem wydaje mi się, że sporo dziwaków tutaj zostało. Nie chcą, ale muszą ze mną rozmawiać i jeszcze to podkreślają, że już za chwileczkę, już za momencik będzie koniec... powołując się na jakiś ogół. Ja pierdole... Cieszę się, że ty nie będziesz miał tych problemów, założysz se jeszcze ze cztery konta i będziesz naparzał, kończąc post ostatecznymi pożegnaniami, by wrócić za pięć minut. Nie jestem pewien kto jest bardziej zabawny, a właściwie żałosny. Może ankieta?
już dawno temu ustawiłeś się w szeregu z kilkoma przygłupami na których szczam ciepłym moczem. nie schlebiaj sobie. tak mnie natchnęło, aby zweryfikować, czy coś się poukładało u ciebie w baniaku. a tu nic a nic się nie zmieniło. dalej ta sama metoda. prądkowanie w różnych kierunkach sprzecznymi komunikatami ;-) niereformowalny jesteś ;-)

mnie zastanawiają te twoje spotkania z forumowiczami. jakoś później cicho o chęci podtrzymania relacji ;-) tak na moje oko mocno zwichrowany z ciebie kolo jest.
535

Re: Black Silesia Festival III

15-06-2018, 21:34

Tak podobno jestem niezrównoważony. Ty, ale o jakiej relacji piszesz? Ty jesteś naprawdę nienormalny? Do tego momentu myślałem, że udajesz. I popatrz. Niby szczasz na internetowego debila, ale jednak o mnie myślisz. Niesamowita konsekwencja.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16139
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Black Silesia Festival III

15-06-2018, 21:36

535 pisze:Tak podobno jestem niezrównoważony. Ty, ale o jakiej relacji piszesz? Ty jesteś naprawdę nienormalny? Do tego momentu myślałem, że udajesz. I popatrz. Niby szczasz na internetowego debila, ale jednak o mnie myślisz. Niesamowita konsekwencja.
dobrze się aktualnie bawię. jednym okiem mecz. jedną ręką piwo. no mówię. nie podniecaj się. zwykła próba sił.

tak. myślę o tobie ;-) już dobrze? moczymy się ? turlasz dropsa ?
535

Re: Black Silesia Festival III

15-06-2018, 21:39

No widzę, że się bawisz, ale nie nie w tej ręce to nie piwo...Naprawdę TO może być takie małe?
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16139
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Black Silesia Festival III

15-06-2018, 21:44

535 pisze:No widzę, że się bawisz, ale nie nie w tej ręce to nie piwo...Naprawdę TO może być takie małe?
słabiutko z tymi ripostami ;-)
535

Re: Black Silesia Festival III

15-06-2018, 21:59

Ascetic pisze:
535 pisze:No widzę, że się bawisz, ale nie nie w tej ręce to nie piwo...Naprawdę TO może być takie małe?
słabiutko z tymi ripostami ;-)
No ale o czym ty pomyślałeś? Głuptasku. Kolonoskopię se zrób, bo żyły przeżywają straszne katusze w tym ciągłym napięciu.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Black Silesia Festival III

15-06-2018, 22:10

PO miszcze..
Kaczyński karakan.
Przyjmijmy uchodźców!
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9638
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Black Silesia Festival III

15-06-2018, 22:14

trup pisze:PO miszcze..
Kaczyński karakan.
Przyjmijmy uchodźców!
nie pomylily Ci sie tematy?
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16139
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Black Silesia Festival III

15-06-2018, 22:14

535 pisze:
Ascetic pisze:
535 pisze:No widzę, że się bawisz, ale nie nie w tej ręce to nie piwo...Naprawdę TO może być takie małe?
słabiutko z tymi ripostami ;-)
No ale o czym ty pomyślałeś? Głuptasku. Kolonoskopię se zrób, bo żyły przeżywają straszne katusze w tym ciągłym napięciu.
będzie.
powinienem być chyba dla ciebie milszy za tą twoją troskę o mnie ;-)
z mojej strony wpadnij do proktologa. trochę się wyluzujesz a i w twoim wielu profilaktyka wskazana jest ;-)
535

Re: Black Silesia Festival III

15-06-2018, 22:22

Ja jestem panie na bieżąco. Stolec w normie wszystko idzie jak po maśle. Zresztą komu ja się będę tłumaczył? Faciowi z internetu? Wybacz pan, ale idę pobiegać.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16139
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Black Silesia Festival III

15-06-2018, 22:23

535 pisze:Ja jestem panie na bieżąco. Stolec w normie wszystko idzie jak po maśle. Zresztą komu ja się będę tłumaczył? Faciowi z internetu? Wybacz pan, ale idę pobiegać.
uważaj na wolff'a. może ci podłożyć nogę. a jak taki karakan się wypierdoli to się będzie turlał do Wieliczki, czy co wy tam macie po sąsiedzku ....
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Black Silesia Festival III

15-06-2018, 22:58

uglak pisze:
trup pisze:PO miszcze..
Kaczyński karakan.
Przyjmijmy uchodźców!
nie pomylily Ci sie tematy?
O kur... taka gorąca dyskusja, że mi się wydawało, że to politykowanie v2...
Tylko Drone zauważył propozycję charytatywnej zbiórki drobniaków co by ulżyć organizatorowi festiwalu w finansowym dołku.
Ktoś coś? Bądźcie chujami i się wypowiedzcie...
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16139
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Black Silesia Festival III

15-06-2018, 23:01

trup pisze:
uglak pisze:
trup pisze:PO miszcze..
Kaczyński karakan.
Przyjmijmy uchodźców!
nie pomylily Ci sie tematy?
O kur... taka gorąca dyskusja, że mi się wydawało, że to politykowanie v2...
Tylko Drone zauważył propozycję charytatywnej zbiórki drobniaków co by ulżyć organizatorowi festiwalu w finansowym dołku.
Ktoś coś? Bądźcie chujami i się wypowiedzcie...
nie ma dokładania! ;-)
turbo-kapitalizam. przeszacowałeś> zawijaj mandżur.
Awatar użytkownika
morbid
rasowy masterfulowicz
Posty: 2415
Rejestracja: 21-08-2009, 00:07
Lokalizacja: R-G-Z

Re: Black Silesia Festival III

15-06-2018, 23:23

pr0metheus pisze:Blasphemy i Emperor. W 2018. W Polsce. Kto by takie akcje przewidział 15 lat temu.
śniłem będąc najebanym....
535

Re: Black Silesia Festival III

16-06-2018, 01:03

trup pisze:
uglak pisze:
trup pisze:PO miszcze..
Kaczyński karakan.
Przyjmijmy uchodźców!
nie pomylily Ci sie tematy?
O kur... taka gorąca dyskusja, że mi się wydawało, że to politykowanie v2...
Tylko Drone zauważył propozycję charytatywnej zbiórki drobniaków co by ulżyć organizatorowi festiwalu w finansowym dołku.
Ktoś coś? Bądźcie chujami i się wypowiedzcie...
Z mojej strony nie ma problemu podaj numer konta, wpłacę stosowną kwotę. Jestem skurwysyńsko zadowolony z tego koncertu i nie mam problemu żeby dopłacić. Poważnie piszę. Na temat zobowiązań zawsze śmiertelnie poważnie , tego żaden psi kutas nie jest w stanie mi zarzucić.
535

Re: Black Silesia Festival III

16-06-2018, 01:26

Ascetic pisze:
535 pisze:Ja jestem panie na bieżąco. Stolec w normie wszystko idzie jak po maśle. Zresztą komu ja się będę tłumaczył? Faciowi z internetu? Wybacz pan, ale idę pobiegać.
uważaj na wolff'a. może ci podłożyć nogę. a jak taki karakan się wypierdoli to się będzie turlał do Wieliczki, czy co wy tam macie po sąsiedzku ....
Tak przed wolffem czuję respekt, wysportowany, wysoki, morderczo przystojny, biały mężczyzna z ogromnym potencjałem i pierdolnięciem, czterdzieści w bicku , pływający, boksujący, ze złotą kartą, wiecznie klabbingujący, mega moc.... gdy wychodzę rano ze śmieciami, najpierw penetruję teren. Noskiem. Szczerze? Nie sądzę by użytkownik wolff doprowadził się do tego stanu, by mógł mnie uderzyć, także spokojnie. Co do karakana, to nie wiem, ale wydaje mi się, czy kiedyś płakałeś w tej sprawie? Widzę , że szukasz wsparcia. Grupę se załóż na fejsbuczku. Być może polubią. Założyłeś? I nie polubili? I do mnie się przyjebałeś i mi pociskasz, że mnie nie lubią? Wypominasz? Tomek, Czy Ty się w ogóle ostatnio dobrze czujesz? Urlop se zaplanuj. Firma , dzieci, cztery konta na masterfulu, zabawa, przepychanka z debilem i pośmiewiskiem internetu, i nie wiadomo ile na fejsbuku, też zabawa, autografy, spotkania z kolegami, mistrzostwa świata we fryzurach i kopaniu balona, pasmo pożegnań, bezsenność, pijaństwo, względnie narkotyki. Blasphemy za trzy tysiące w Berlinie. Zwolnij. Zajebiesz się Stary. Zajebiesz. Masz dla kogo żyć. I pamiętaj. Żyć i jej przepustowość, że tak hurtowo ją wezmę, to podstawa. Bez życi nie ma życia.
Karkasonne

Re: Black Silesia Festival III

16-06-2018, 01:41

Po co na koncert wychodziłem jak tu taka zabawa za darmo
ODPOWIEDZ