Black Silesia Festival III

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Black Silesia Festival III

17-06-2018, 22:56

dzik pisze:Marduk epatuje swoim logiem??? A cóż takiego strasznego jest w tym logo?
Nic, co by mogło w dzisiejszych czasach zszokować, ale odwrócony krzyż niektórym wystarczy.
To był oficjalny powód protestów grupy radnych z Rzeszowa.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Black Silesia Festival III

17-06-2018, 22:59

535 pisze:[Ten festiwal, czy nawet koncert nie miałby prawa odbyć się w którymkolwiek dużym mieście, bez względu na to, czy pan Michał sprzedałby wszystkie bilety, czy nie.
W Gdańsku, jak sądzę, odbyłby się bez większych problemów. Ale czy byłaby lepsza frekwencja? Szczerze wątpię.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
535

Re: Black Silesia Festival III

17-06-2018, 23:03

Medard pisze:
535 pisze:
Medard pisze:
Ten człowiek startuje w wyborach samorządowych w Gnieźnie i w Byczynie nie będzie miał nic do powiedzenia. ,
Medard pisze:
Dla mnie wyjście poza dom 2x w tygodniu jest niewykonalne. Cokolwiek by to było: koncert, browar ze znajomymi, ławka w parku.
Widzę, że nie tylko musiałeś się nieźle wpakować, ale dodatkowo masz w sobie wiele naiwności charakteryzującej nastolatka. Myślę, że pan Paweł ma kolegę pana Romana, który bije się o berło w Byczynie i wystarczyłby jeden telefon, by pan Michał miał bardzo duże problemy, żeby uzyskać zgodę panów strażaków. Pamiętajmy, że w tym kraju niszowe koncerty odwoływane są po interwencji nocnego hydraulika. W ogóle chciałbym przypomnieć, że to był festiwal na którym wystąpili Blasphemy oraz Nifelheim, o Satan nie wspominając i pierdolenie, że gdyby to było w wielkim mieście z lotniskiem i dworcem pks można sobie w dupę wsadzić. Ten festiwal, czy nawet koncert nie miałby prawa odbyć się w którymkolwiek dużym mieście, bez względu na to, czy pan Michał sprzedałby wszystkie bilety, czy nie.
Przesadzasz jak zwykle, Behemoth gra w wielu miastach, chociaż w całym kraju zwalczają ten zespół.
Marduk epatuje swoim logiem i też tylko raz był odwołany.

Poza tym ja nie narzekam.
Być może powód małej frekwencji jest zupełnie inny.
Młodzi blackmetalowy pojechali tutaj i zabawili tydzień dłużej:

http://www.lednica2000.pl/lednica2018/
Z czym tak niby zwykle przesadzam? Gdzie znowu "okłamałem"? Może warto czasem jednak wyjść z domu i zobaczyć co się dzieje na zewnątrz? Co ma do tego Behemoth?
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Black Silesia Festival III

17-06-2018, 23:11

fajne mają logo z mieczem wbitym w grzbiet rekina. Miecz dotykany jest przez Trójednię Lucyferyczną: Maga (Ojca), Śmierć (Matkę) i Syna-Ojca (Dziecko niespodziankę) - Do tego te poszarpane brzegi czcionki. Takie nawiązanie do słowiańsczyzny. Szanuję.

Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
535

Re: Black Silesia Festival III

23-06-2018, 08:07

Wiele padło tutaj słów, także ze strony osób gardzących takimi imprezami, nie mówiąc już o pogardzaniu samymi muzykami występujących kapel. Dobrze byłoby to spiąć jakąś klamrą. Czymś w rodzaju podsumowania. Oddajmy zatem głos organizatorowi całego zamieszania. Halo Darku. Jak mnie słyszysz?
Black Silesia Productions pisze: 17 czerwca o 13:14 ·

„To było mistrzostwo świata!!! Wielkie Dzięki!”.
„Ta impreza definitywnie przejdzie do legendy ze względu na niszczący budynki skład (…), Michał udało Ci się zrobić imprezę, która całkowicie zaorała.”
„Przeokrutny szacunek dla organizatorów za podjęcie trudnego wyzwania.”
„Najlepszy fest na jakim byłam.”
„Dzięki za zorganizowanie ultrakurwawchujepickiego gigu. To co się wydarzyło zapewne przejdzie do legendy i oby się spotkać na kolejnej edycji!”
„Michał na człowieka roku (…) Dla mnie to było chyba najlepsze muzyczne doświadczenie w moim życiu.”
„Long live Black Silesia Fest!”

Dla takich słów warto było zrobić ten festiwal. Nie udało się spiąć budżetu; udało się za to dokonać czegoś znacznie ważniejszego – stworzyć na mapie naszego kraju miejsce spotkania się w jednym miejscu i w jeden weekend, prawdziwych [unosi głowę] MANIACS [pochyla głowę] – czyli wszystkich tych, dla których te najohydniejsze i najbardziej wyklęte odmiany metalu są nie tylko weekendową rozrywką; ale znaczącą, albo główną częścią życia.

Żadnych przypadkowych fanów, żadnych przypadkowych kapel. A nawet jeżeli na festiwal przyjechał ktoś, kogo nie do końca kręcą te klimaty, to tym bardziej dzięki za wsparcie.

Dla mnie był to najważniejszy weeked życia, okupiony pięcioma miesiącami poszukiwania miejsca a następnie dziewięcioma miesiącami ciężkiej pracy.
Nikomu o tym wcześniej nie mówiłem, ale od samego zarania idei festiwalu moim marzeniem było zorganizowanie go w formie open air. Wiem, że nie wszystkim ta forma odpowiada, natomiast dla mnie festiwale open air zawsze były czymś bardziej doniosłym od pojedynczych koncertów klubowych – czyż weekend spędzony przy muzyce poza miastem nie jest tym momentem, w którym na kilkadziesiąt godzin możemy zapomnieć o pracy, szefie, rodzicach...czy też o żonie i po prostu beztrosko się najebać i o nic nie dbać (oprócz alkoholu i rozmów z bdb kolegami)?

Tego, co przeżyliśmy wspólnie na totalnym zadupiu na początku czerwca 2018 r roku nie odbierze nam nikt.

Swoją drogą – w niedzielny poranek, kiedy po odwiezieniu zespołów do hotelu wpadłem do Was na pole namiotowe sprawdzić jak tam nastroje i w końcu napić się zasłużonego piwa; spotkałem kolegę, który przypomniał mi, jak kilkanaście lat temu, po pijaku, zarzekałem się na jakiejś imprezie, że kiedyś ściągnę Nifelheim do Polski.
I kto powiedział, że nie da się zrealizować nawet tych najbardziej nierealnych marzeń?

Czy czwórka się odbędzie; czy odbędzie się w Grodzie, czy może wróci do Gliwic – naprawdę nie wiem.
Daję sobie czas do końca wakacji na przemyślenie tematu, ale i prześledzenie Waszych opinii na ten temat – tym razem decyzji już nie podejmę tak pochopnie, bo cudem udało mi się uniknąć scenariusza (który całkiem realny był na jakieś dwa tygodnie przed festiwalem), czyli emigracji zarobkowej celem spłacenia kredytów.
Tak jak napisałem powyżej – open air w miejscu odizolowanym od świata (a Gród ten warunek spełnia idealnie) jest w mojej opinii festiwalowym absolutem – niestety nie wyłącznie moja opinia jest tu wyrocznią, więc sprawa wymaga przemyślenia.

Pora na podziękowania. Po pierwsze – szczere ogromne dzięki dla każdego kto kupił bilet – dobrze wiecie, że to Wy jesteście siłą napędową festiwalu, a każdy kupiony bilet to nie tylko uczciwa zapłata za obejrzane koncerty ale i bezpośredni przyczynek do tego, że w ogóle myślę o następnych edycjach.

Ogromne dzięki dla wszystkich, którzy wspierali imprezę również w inny sposób – głównie mam na myśli media i ludzi szerzących propagandę – Mythrone Promotion, Rzeźnia, Oldschool Metal Maniac, 7G Mega-Sin, Musick Magazine, hellshop.eu, Mad Lion Records, Soundterror, Blood Libels, DR Silesia (będący autorem poniższego aftermovie), Dariusz Hermiersz - Fotografia koncertowa, Chaos Vault Webzine, Maria Konopnicka, Old Temple, Malignant Voices, Rockin' Silesia, Horna Metal Zine, Zakład Patologii Dźwięku Radio UWM FM, oraz zapewne mnóstwo innych mediów, których wsparcia mogłem nawet nie mieć świadomości.

Kolejne podziękowania należą się Grodowi – przede wszystkim Andrzejowi oraz Maciejowi, ale nie tylko; bo Gród to potężna ekipa ludzi, bez których zielonego światła i pomocy, festiwal po prostu by się w tym miejscu nie odbył.
Podziękowania również dla niezwykle sprawnej ekipy MS Backline, techniki - Grzegorz i Szczepanescu, oraz ekipy oficjalnego stoiska - Przemek, Krynek i Sylwester.

Podziękowania oczywiście dla każdego z zaproszonych zespołów - wszyscy zachowali się megaprofesjonalnie, dzięki czemu festiwal przebiegł prawie bez opóźnień - szacun!

I w końcu niezwykły szacun i najogromniejsze podziękowania dla tych, którzy przez te dni harowali najciężej, i bez których całość nie przebiegłaby tak sprawnie; czyli dla całej mojej kochanej, a poszerzonej w tym roku dość solidnie z racji wielkości przedsięwzięcia ekipy: Asia, Ola, Michalina, Marta, Patryk, Łukasz, Michał, Olaf, Grzegorz, Rafał (który odwalił robotę za co najmniej trzy osoby), Paweł, Paos, Zibi, Karolina, no i oczywiście Sergiusz, który w jakiś tajemniczy i nie do końca jasny dla mnie sposób, stał się na moment członkiem ekipy odwalając robotę za niedomagającą firmę ochroniarską...jesteście wielcy! :* :* :*

Michał
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10120
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Black Silesia Festival III

23-06-2018, 11:40

Black Silesia Productions pisze: wszystkich tych, dla których te najohydniejsze i najbardziej wyklęte odmiany metalu są nie tylko weekendową rozrywką
Metale Wyklęci :-D
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Black Silesia Festival III

23-06-2018, 12:49

Hatefire pisze:
Black Silesia Productions pisze: wszystkich tych, dla których te najohydniejsze i najbardziej wyklęte odmiany metalu są nie tylko weekendową rozrywką
Metale Wyklęci :-D
Metale wyklęci polują po lasach, tylko na kogo, na antifę?
Za 30 będą mieli pomniki.
535

Re: Black Silesia Festival III

23-06-2018, 18:02

Nie chcę być małostkowy i się przypierdalać, wzorem towarzyszy forumowej niedoli w innych tematach, ale czy moglibyście sobie panowie założyć jakiś wątek kombatancki i tam serwować te nieśmieszne śmieszki?
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10120
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Black Silesia Festival III

23-06-2018, 18:13

No tylko że ja akurat zaironizowalem w odniesieniu do konkretnego tekstu organizatora. Wkleiłeś, to zaszydziłem z tego undergroundowo-patosowego stylu. Nie zacząłem przepychanki z innym użytkownikiem ciągnącej się na 2 strony nie mającej żadnego związku tematem wątku.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
535

Re: Black Silesia Festival III

23-06-2018, 18:18

Nie tłumacz się mętnie. Urządzacie sobie podśmiechujki zupełnie niezwiązane z tematem. Co gorsza dotyczy to festiwalu na którym nie byliście. Awanturę na trzy strony, możemy zorganizować. Ja mam w chuj wolnego czasu, nie mówiąc o tym, ze jestem świetnie zorganizowany i mogę nadawać o każdej porze i z każdego miejsca. Bądźmy konsekwentni, jeżeli już próbujemy produkować "zarzuty".
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10120
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Black Silesia Festival III

23-06-2018, 18:29

Był w 100% z tematem bo komentował oficjalne oświadczenie organizatora festiwalu wrzucone w temacie o tymze festiwalu. Komentował jak napisałem wyżej w sposób prześmiewczy ton tego oświadczenia. Przyjmuję do wiadomości ze ktoś na temat tego oświadczenia ma inne zdanie, czy też na temat mojego komentarza do niego. Gőwnoburzy toczyć nie zamierzam, zwłaszcza na 3 strony, tym samym to mój ostatni komentarz w tym temacie. Tym samym egzemplifikuję jak kończyć glupie dyskusje by nie być posądzonym o zaśmiecanie osobistymi przepychankami tematów dotyczących innych kwestii.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
535

Re: Black Silesia Festival III

23-06-2018, 18:33

No pisałem, że wy tam w Katowicach macie inny rodzaj humoru. Nie mówię, że gorszy. Inny po prostu. Mi się wydaje, że wy bez tych waszych głupkowatych znaczków już nie potraficie "normalnie" rozmawiać. Wszyscy kurwa na służbie. 24 godziny w napięciu. Podobno jesteście tu dla rozrywki. Gubię się w tych waszych zeznaniach.
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3517
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Black Silesia Festival III

23-06-2018, 18:45

zamiast czuwać nad powagą i godnością tematu jebnij kilka Harnaków i poluzuj gumę.życzliwa rada na weekend:)
535

Re: Black Silesia Festival III

23-06-2018, 19:03

nagrobek pisze:zamiast czuwać nad powagą i godnością tematu jebnij kilka Harnaków i poluzuj gumę.życzliwa rada na weekend:)
Te życzliwy nie wiem co tam zrozumiałeś z tego co napisałem , ale tak poważnie. Myślisz, że czym ja się mniej więcej od trzech godzin zajmuję? Ja, wbrew pozorom, czasu nie lubię tracić. Wpadnij na ten festiwal co się wahasz, łap azymut na Świętą Śmierć, to się z pewnością spotkamy.
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3517
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Black Silesia Festival III

23-06-2018, 20:52

nie wiem co to ta święta śmierć. wybieram się. jak zobaczę gdzieś poloneza i stos puszek po harnasiu to przystanę i zagadam.
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9130
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Black Silesia Festival III

21-12-2018, 12:21

O kurde. Widzę, że rura nie mięknie.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Black Silesia Festival III

28-12-2018, 01:10

[youtube][/youtube]
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9638
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Black Silesia Festival III

28-12-2018, 08:36

nie jestem zadnym specjalistom od video, ale slowmotion nie tworzy sie krecac video w normalnej predkosci, a potem to rozciagajac, bo wychodzi nam wlasnie taki meczacy efekt skakania.
Guilty of being right
ODPOWIEDZ