Black Silesia Festival III

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Black Silesia Festival III

17-06-2018, 16:03

Drone pisze:
535 pisze: Zgaduję również, że kolega inżynier jest mobilny. Podejrzewam, że nie jest dla niego wielkim problemem wsiąść w bolid i pyknąć sześćset kilometrów w jedną stronę, "tylko" po to, by zobaczyć i usłyszeć jakiegoś ulubionego grajka. Przy okazji w poniższym zdaniu udało mu się ująć sedno tego wielce skomplikowanego zagadnienia.
Drone pisze:Co do chęci chodzenia, to kwestia priorytetów: po prostu robisz to, co wydaje Ci się ważne i znaczące, ale nic na siłę. Jakbym nie miał ochoty, to bym nie chodził.
Akurat wyjazdowych miałem mało - może ze 15-20 z tych 215, ale też dlatego, że większość interesujących mnie wykonawców grała też w Warszawie.

Czasami mnie ktoś pyta, kiedy masz czas na te koncerty i muzykę. Odpowiadam mu, że wtedy, kiedy ty idziesz na browar do znajomego albo oglądasz wieczorem telewizję. Czy to naprawdę jest taki wielki problem wyskoczyć raz/dwa w tygodniu wieczorem na 2-3 godziny na koncert (mówię tu o opcji bez wyjeżdżania)?
Dla mnie wyjście poza dom 2x w tygodniu jest niewykonalne. Cokolwiek by to było: koncert, browar ze znajomymi, ławka w parku.
Ostatnio zmieniony 17-06-2018, 16:16 przez Medard, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10126
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Black Silesia Festival III

17-06-2018, 16:10

Patrząc na np na takie Cannibal Corpse dla frekwencji istotna jest jednak aktywność i wychowywanie sobie nowych pokoleń fanów. Jest tak trochę, że każdy lubi najbardziej, to o co usłyszał za młodu. W przypadku Blasphemy mamy do czynienia z zespolem, który ostatnią płytę wydał pierdylard lat temu i pierdylard lat pozostawał nieaktywny. Starzy fani się wykruszyli, nowi się nie pojawili. Widać leśne opowieści o kultowości nie wystarczą.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Black Silesia Festival III

17-06-2018, 16:16

Hatefire pisze:Patrząc na np na takie Cannibal Corpse dla frekwencji istotna jest jednak aktywność i wychowywanie sobie nowych pokoleń fanów. Jest tak trochę, że każdy lubi najbardziej, to o co usłyszał za młodu. W przypadku Blasphemy mamy do czynienia z zespolem, który ostatnią płytę wydał pierdylard lat temu i pierdylard lat pozostawał nieaktywny. Starzy fani się wykruszyli, nowi się nie pojawili. Widać leśne opowieści o kultowości nie wystarczą.
Dokładnie, to co jest kultowe dla 40+ nie jest już kultowe dla 20 latka.
Dla mnie Niemen nie jest jakoś szczególnie kultowy, a dla 60 latków zapewne jak najbardziej :)
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Black Silesia Festival III

17-06-2018, 17:01

Medard pisze:Zrobiłem research w necie.
Znalazłem sporo zapowiedzi, ogłoszeń składu i newsów o festiwalu.

A po zakończeniu imprezy tylko dwie relacje na zaprzyjaźnionym chaosvault.
Żadnych fotorelacji, ani tekstów na innych portalach. Chyba, że nie znalazłem.
Ktoś wrzucił zdjęcia na facebooku, fani albo organizatorzy (?)

Przypadek? Chyba nie.
Impreza zrobiona przez znajomych na której byli głownie ich koledzy, to nie dziwne, że mała frekwencja.
ralacja jest tez na Void, ale minal dopiero tydzien, wiec pewnie cos sie jeszcze pojawi
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Black Silesia Festival III

17-06-2018, 17:25

uglak pisze:
Medard pisze:Zrobiłem research w necie.
Znalazłem sporo zapowiedzi, ogłoszeń składu i newsów o festiwalu.

A po zakończeniu imprezy tylko dwie relacje na zaprzyjaźnionym chaosvault.
Żadnych fotorelacji, ani tekstów na innych portalach. Chyba, że nie znalazłem.
Ktoś wrzucił zdjęcia na facebooku, fani albo organizatorzy (?)

Przypadek? Chyba nie.
Impreza zrobiona przez znajomych na której byli głownie ich koledzy, to nie dziwne, że mała frekwencja.
ralacja jest tez na Void, ale minal dopiero tydzien, wiec pewnie cos sie jeszcze pojawi
fakt, jest, nie znałem akurat tego portalu
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: Black Silesia Festival III

17-06-2018, 18:14

Medard pisze: Dla mnie wyjście poza dom 2x w tygodniu jest niewykonalne. Cokolwiek by to było: koncert, browar ze znajomymi, ławka w parku.
Ok, natomiast nie uważam tej sytuacji za normalną, chyba że to czyjś wybór, to wtedy inna sprawa. Są też sytuacje takie, że choćby się chciało, to się nie da. Między 2012 a 2015 byłem może w sumie na 20 koncertach, bo z powodów zdrowotnych nie bardzo się mogłem ruszać z domu.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2568
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Black Silesia Festival III

17-06-2018, 18:35

Ależ wspaniały był to koncert....
Celem życia nie jest przeżycie.
Awatar użytkownika
jesusatan
weteran forumowych bitew
Posty: 1825
Rejestracja: 11-12-2013, 21:11

Re: Black Silesia Festival III

17-06-2018, 19:49

http://arrundergroundmetal.blogspot.com ... y.html?m=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Black Silesia Festival III

17-06-2018, 20:20

Drone pisze:
Medard pisze: Dla mnie wyjście poza dom 2x w tygodniu jest niewykonalne. Cokolwiek by to było: koncert, browar ze znajomymi, ławka w parku.
Ok, natomiast nie uważam tej sytuacji za normalną, chyba że to czyjś wybór, to wtedy inna sprawa. Są też sytuacje takie, że choćby się chciało, to się nie da. Między 2012 a 2015 byłem może w sumie na 20 koncertach, bo z powodów zdrowotnych nie bardzo się mogłem ruszać z domu.
To zależy jak się liczy, 12 wydarzeń w roku z trzema zespołami daje już 36 koncertów.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Black Silesia Festival III

17-06-2018, 20:23

Medard pisze:
Drone pisze:
Medard pisze: Dla mnie wyjście poza dom 2x w tygodniu jest niewykonalne. Cokolwiek by to było: koncert, browar ze znajomymi, ławka w parku.
Ok, natomiast nie uważam tej sytuacji za normalną, chyba że to czyjś wybór, to wtedy inna sprawa. Są też sytuacje takie, że choćby się chciało, to się nie da. Między 2012 a 2015 byłem może w sumie na 20 koncertach, bo z powodów zdrowotnych nie bardzo się mogłem ruszać z domu.
To zależy jak się liczy, 12 wydarzeń w roku z trzema zespołami daje już 36 koncertów.
pierwsze slysze, zeby ktos tak liczyl
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Black Silesia Festival III

17-06-2018, 20:30

A niby dlaczego nie?
Przecież to różne składy grają.

Dlatego się upewniam, bo może być różnie.
Ja liczę wieczór/ festiwal jako jedno.
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: Black Silesia Festival III

17-06-2018, 20:31

Liczyłem dni koncertowe (chyba, że jednego dnia byłem na dwóch różnych koncertach w dwóch różnych miejscach - ale to raz czy dwa się zdarzyło) Czyli jak napisałem, że 215 koncertów, to znaczy, że było to 215 dni.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Black Silesia Festival III

17-06-2018, 20:35

to widze, ze faktycznie ludzie roznie licza - ja licze jedno wydarzenie jako jeden koncert - jesli festiwal trwa kilka dni to i tak licze go tylko raz
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Black Silesia Festival III

17-06-2018, 20:37

Drone pisze:Liczyłem dni koncertowe (chyba, że jednego dnia byłem na dwóch różnych koncertach w dwóch różnych miejscach - ale to raz czy dwa się zdarzyło) Czyli jak napisałem, że 215 koncertów, to znaczy, że było to 215 dni.
Kluby powinny sprzedawać abonamenty na cały rok :)
trudno mi znaleźć aż tyle ciekawych gigów, nie wiem kiedy miałbym jeszcze słuchać płyt.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Black Silesia Festival III

17-06-2018, 20:38

uglak pisze:to widze, ze faktycznie ludzie roznie licza - ja licze jedno wydarzenie jako jeden koncert - jesli festiwal trwa kilka dni to i tak licze go tylko raz
ja też tak robię, bo to jedno wydarzenie, ale może być różnie
535

Re: Black Silesia Festival III

17-06-2018, 22:21

Medard pisze:
Ten człowiek startuje w wyborach samorządowych w Gnieźnie i w Byczynie nie będzie miał nic do powiedzenia. ,
Medard pisze:
Dla mnie wyjście poza dom 2x w tygodniu jest niewykonalne. Cokolwiek by to było: koncert, browar ze znajomymi, ławka w parku.
Widzę, że nie tylko musiałeś się nieźle wpakować, ale dodatkowo masz w sobie wiele naiwności charakteryzującej nastolatka. Myślę, że pan Paweł ma kolegę pana Romana, który bije się o berło w Byczynie i wystarczyłby jeden telefon, by pan Michał miał bardzo duże problemy, żeby uzyskać zgodę panów strażaków. Pamietajmy, że w tym kraju niszowe koncerty odwoływane są po interwencji nocnego hydraulika. W ogóle chciałbym przypomnieć, że to był festiwal na którym wystąpili Blasphemy oraz Nifelheim, o Satan nie wspominając i pierdolenie, że gdyby to było w wielkim mieście z lotniskiem i dworcem pks można sobie w dupę wsadzić. Ten festiwal, czy nawet koncert nie miałby prawa odbyć się w którymkolwiek dużym mieście, bez względu na to, czy pan Michał sprzedałby wszystkie bilety, czy nie.
Awatar użytkownika
PrzemoC
w mackach Zła
Posty: 678
Rejestracja: 21-08-2006, 15:21
Lokalizacja: uOpolskie

Re: Black Silesia Festival III

17-06-2018, 22:31

[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Black Silesia Festival III

17-06-2018, 22:45

535 pisze:
Medard pisze:
Ten człowiek startuje w wyborach samorządowych w Gnieźnie i w Byczynie nie będzie miał nic do powiedzenia. ,
Medard pisze:
Dla mnie wyjście poza dom 2x w tygodniu jest niewykonalne. Cokolwiek by to było: koncert, browar ze znajomymi, ławka w parku.
Widzę, że nie tylko musiałeś się nieźle wpakować, ale dodatkowo masz w sobie wiele naiwności charakteryzującej nastolatka. Myślę, że pan Paweł ma kolegę pana Romana, który bije się o berło w Byczynie i wystarczyłby jeden telefon, by pan Michał miał bardzo duże problemy, żeby uzyskać zgodę panów strażaków. Pamietajmy, że w tym kraju niszowe koncerty odwoływane są po interwencji nocnego hydraulika. W ogóle chciałbym przypomnieć, że to był festiwal na którym wystąpili Blasphemy oraz Nifelheim, o Satan nie wspominając i pierdolenie, że gdyby to było w wielkim mieście z lotniskiem i dworcem pks można sobie w dupę wsadzić. Ten festiwal, czy nawet koncert nie miałby prawa odbyć się w którymkolwiek dużym mieście, bez względu na to, czy pan Michał sprzedałby wszystkie bilety, czy nie.
Przesadzasz jak zwykle, Behemoth gra w wielu miastach, chociaż w całym kraju zwalczają ten zespół.
Marduk epatuje swoim logiem i też tylko raz był odwołany.

Poza tym ja nie narzekam.
Być może powód małej frekwencji jest zupełnie inny.
Młodzi blackmetalowy pojechali tutaj i zabawili tydzień dłużej:

http://www.lednica2000.pl/lednica2018/
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3507
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Black Silesia Festival III

17-06-2018, 22:54

Marduk epatuje swoim logiem??? A cóż takiego strasznego jest w tym logo?
dobry kościół to kościół spalony
ODPOWIEDZ