SUNN O)))) + KALI MALONE 15-16.09.2023 W-wa, Poznań

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Anzhelmoo
weteran forumowych bitew
Posty: 1272
Rejestracja: 19-03-2017, 08:51

Re: SUNN O)))) + KALI MALONE 15-16.09.2023 W-wa, Poznań

17-09-2023, 22:18

Fajne doświadczenie! Ja też skusiłem się na koszulkę, bo słyszałem, ze dobrej jakości, a i sam design mi odpowiadał. Ale ceny 25-30 euro na zespołów średniego kalibru jak Sunn to niestety teraz norma, nad czym też ubolewam. Na Crowbarze to aż się przeżegnałem widząc ceny merchu - ale tłumaczę to tym, że może jakieś narzucone z gory przez organizatora/Panterę i że na ich samodzielnym gigu ceny są może normalne.

Podziwiam pracowników klubów/barów, bo oni nie zawsze mogą sobie na stopery pozwolić, a jeśli regularnie pracują w takim hałasie, to na pewno na zdrowie to też się przykłada, a raczej kokosów nie zarabiają.

Poza rozbitym kieliszkiem były w Poznaniu jakieś inne dziwne zdarzenia, czy raczej wszystko kulturalnie? Nikogo nie wynoszono, nikt nie padł?
Często jest tak...że nie, a potem coraz częściej jest tak...że nie, a potem zwykle jest tak...że nie. I potem zostaje już samo nie.
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1950
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: SUNN O)))) + KALI MALONE 15-16.09.2023 W-wa, Poznań

17-09-2023, 22:26

Anzhelmoo pisze:
17-09-2023, 22:18
Fajne doświadczenie! Ja też skusiłem się na koszulkę, bo słyszałem, ze dobrej jakości, a i sam design mi odpowiadał. Ale ceny 25-30 euro na zespołów średniego kalibru jak Sunn to niestety teraz norma, nad czym też ubolewam. Na Crowbarze to aż się przeżegnałem widząc ceny merchu - ale tłumaczę to tym, że może jakieś narzucone z gory przez organizatora/Panterę i że na ich samodzielnym gigu ceny są może normalne.

Podziwiam pracowników klubów/barów, bo oni nie zawsze mogą sobie na stopery pozwolić, a jeśli regularnie pracują w takim hałasie, to na pewno na zdrowie to też się przykłada, a raczej kokosów nie zarabiają.

Poza rozbitym kieliszkiem były w Poznaniu jakieś inne dziwne zdarzenia, czy raczej wszystko kulturalnie? Nikogo nie wynoszono, nikt nie padł?
Nie zanotowałem niczego takiego, raczej w normie wszystko.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9682
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: SUNN O)))) + KALI MALONE 15-16.09.2023 W-wa, Poznań

17-09-2023, 22:26

Anzhelmoo pisze:
17-09-2023, 22:18
Podziwiam pracowników klubów/barów, bo oni nie zawsze mogą sobie na stopery pozwolić, a jeśli regularnie pracują w takim hałasie, to na pewno na zdrowie to też się przykłada, a raczej kokosów nie zarabiają.
Wręcz przeciwnie. Typowo imprezowe stopery mają filtr, który przepuszcza więcej w pasmach w których jest najwięcej dźwięków z naszej mowy, więc w takich np. Party Plugach od Alpine słyszysz klienta dużo lepiej niż bez stoperów - szumy i śmieci masz wyciszone, a mowę zdecydowanie mniej.
Guilty of being right
ODPOWIEDZ