Suffocation 13.08.2025 Kraków, , Hyde Park

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17585
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Suffocation 13.08.2025 Kraków, , Hyde Park

07-05-2025, 15:30

Obrazek

Metalowcy z Suffocation ponownie pojawią się w Polsce. Tym razem zdecydowali się zagrać w Krakowie.

Tytani brutalnego death metalu z Suffocation poturbują nas 13 sierpnia w krakowskim Hype Parku. W destrukcyjnym procederze pomogą im AngelMaker i Skeletal Remains.

Wy już dobrze wiecie, że na płytach, a przede wszystkim koncertowo Suffocation to deathmetalowy monolit – topka, bogowie, zawodnicy nie do zarżnięcia.

Bilety trafiły już do sprzedaży!

szkoda że Skeletal Remains nie było z nimi ostatnio tylko jakieś gówna :roll:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Wojna
w mackach Zła
Posty: 756
Rejestracja: 19-02-2018, 09:19
Lokalizacja: Rzeka Bóbr .

Re: Suffocation 13.08.2025 Kraków, , Hyde Park

07-05-2025, 17:24

Zgadza się kolego Żułek czeba, czeba tam być klepnąć hotel na środę i czwartek a w piątek spokojnie sobie wrócić do domu bo to jest święto . Skeletal Remains ostatnio kolega Busol pisał że we Wrocławiu wyśmienicie a Obscura to gówno i wyszedł w połowie .
Wojna
w mackach Zła
Posty: 756
Rejestracja: 19-02-2018, 09:19
Lokalizacja: Rzeka Bóbr .

Re: Suffocation 13.08.2025 Kraków, , Hyde Park

07-05-2025, 17:33

Kolego Mol mam nadzieję że zmienią trochę set np. ostatnio nie było żadnego utworu z Blood Oath .
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16687
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Suffocation 13.08.2025 Kraków, , Hyde Park

07-05-2025, 19:50

Oooo, i to jest bdb wiadomość.
Awatar użytkownika
Asia Tuchaj-Bejowicz
postuje jak opętany!
Posty: 653
Rejestracja: 19-02-2018, 08:52

Re: Suffocation 13.08.2025 Kraków, , Hyde Park

08-05-2025, 00:41

UUUU, doskonała wiadomość.
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3106
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: Suffocation 13.08.2025 Kraków, , Hyde Park

08-05-2025, 09:30

Wojna pisze:
07-05-2025, 17:24
Zgadza się kolego Żułek czeba, czeba tam być klepnąć hotel na środę i czwartek a w piątek spokojnie sobie wrócić do domu bo to jest święto . Skeletal Remains ostatnio kolega Busol pisał że we Wrocławiu wyśmienicie a Obscura to gówno i wyszedł w połowie .
Kolega Żułek nie jeździ na koncerty tam dokąd nie dojeżdżają warszawskie tramwaje.
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 4328
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Suffocation 13.08.2025 Kraków, , Hyde Park

08-05-2025, 09:53

łazisz za tym Żułkiem jak on za Marią, wyślij mu lego na 1 czerwca to może zwróci na ciebie uwagę
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12554
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Suffocation 13.08.2025 Kraków, , Hyde Park

08-05-2025, 10:49

nagrobek pisze:
08-05-2025, 09:53
łazisz za tym Żułkiem jak on za Marią, wyślij mu lego na 1 czerwca to może zwróci na ciebie uwagę
Hahaha Padłem
Find your flow
Awatar użytkownika
Major Zagłoba
postuje jak opętany!
Posty: 570
Rejestracja: 08-11-2024, 16:30
Lokalizacja: Zaolzie
Kontakt:

Re: Suffocation 13.08.2025 Kraków, , Hyde Park

08-05-2025, 11:39

Ja bym się ucieszył z Lego, Lego jest zawsze zajebiste
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17585
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Suffocation 13.08.2025 Kraków, , Hyde Park

08-05-2025, 11:40

to Maria łazi za mną Obrazek
jest zazdrosny bo mam więcej płyt Megadeth :jezyk:
a tak w ogóle to :fu:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3106
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: Suffocation 13.08.2025 Kraków, , Hyde Park

08-05-2025, 15:00

nagrobek pisze:
08-05-2025, 09:53
łazisz za tym Żułkiem jak on za Marią, wyślij mu lego na 1 czerwca to może zwróci na ciebie uwagę
Nie zwróci, bo do mnie tramwaje nie dojeżdżają. A poza tym to wyślij mi wreszcie to obiecane zdjęcie siusiaka.
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 4328
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Suffocation 13.08.2025 Kraków, , Hyde Park

08-05-2025, 15:26

wysłałem już twojej starej
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3106
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: Suffocation 13.08.2025 Kraków, , Hyde Park

09-05-2025, 11:28

No faktycznie, przesłała mi.
Skromny, choć nie złoty.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17816
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Suffocation 13.08.2025 Kraków, , Hyde Park

09-05-2025, 11:52

Nieźle się tam z żoną bawicie.
lys på slutten av lys

dra til helvete
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17585
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Suffocation 13.08.2025 Kraków, , Hyde Park

30-05-2025, 17:35

Warbringer doszedł
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Br00tal
postuje jak opętany!
Posty: 665
Rejestracja: 03-02-2024, 17:42

Re: Suffocation 13.08.2025 Kraków, , Hyde Park

04-06-2025, 16:02

Żułek pisze:
30-05-2025, 17:35
Warbringer doszedł
I pyk i plama na firance :yes:
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12104
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Suffocation 13.08.2025 Kraków, , Hyde Park

14-07-2025, 23:39

Co to w ogóle za termin i miejsce. :P
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
gelO
zahartowany metalizator
Posty: 3449
Rejestracja: 01-10-2007, 17:44
Lokalizacja: Lublin

Re: Suffocation 13.08.2025 Kraków, , Hyde Park

15-07-2025, 13:51

Mnie ten Kraków też nie pasuje, Wawa powinna być, a najlepiej Lublin :wink:
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12104
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Suffocation 13.08.2025 Kraków, , Hyde Park

15-07-2025, 14:43

O, do Lublina to może bym się wybrał.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17585
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Suffocation 13.08.2025 Kraków, , Hyde Park

15-07-2025, 15:18

gelO pisze:
15-07-2025, 13:51
Mnie ten Kraków też nie pasuje, Wawa powinna być :wink:
no już była ;) ale Suffocation nigdy za wiele ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
ODPOWIEDZ