Ostatnio oglądane filmy v.2

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Gore_Obsessed, ultravox, Heretyk, Nasum, Sybir

Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3946
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

17-03-2022, 22:25

pr0metheus pisze:
16-03-2022, 00:33
Bless this tongue pisze:
15-03-2022, 12:53
devastator77 pisze:
15-03-2022, 12:41

Argentyński film o nieźle posranej rodzince,jak ktoś lubi takie klimaty to niech znajdzie i obejrzy,reszta omija!

Holenderski film,lesby,pedzie i transy to bohaterowie tego dzieła,jak kto lubi.

Bardzo dobry włoski film,zaczyna się od sceny w której pewien makaroniarz grzebie w pipi swojej panny szukając prezerwatywy,a potem się roztają i on pomieszkuje u znajomych,nieźle popapranych zresztą.Polecam!

Rozkurwiaja mnie te enigmatyczne opisy filmow devastatora, na poprzednich stronach tez smiechlem pare razy :D Takie slowne teasery :D
Nawet nie wiem czy lubię filmy w klimatach posranej rodzinki. To może być rozrzut od Adams Family do Godfather.
no właśnie - ja uwielbiam Simpsonów, która normalną rodzinką nie jest, to w końcu spodoba mi się ten film czy nie ? :)
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

18-03-2022, 12:14

Nie
Opisy są krótkie,a czasami nawet bardzo krótkie,ale zawsze dodaję fotkę filmu więc nic nie stoi na przeszkodzie by wejść sobie na swoją ulubioną (pewnie każdy taką ma) stronę z filmami i sprawdzić film,są dłuższe opisy,lista aktorów,a nieraz nawet fragmenty filmu.
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

18-03-2022, 12:25

Obrazek

To najnowszy film braci Coenów,składa się z 6 historyjek z dzikiego zachodu,mamy tu min zabawnego,śpiewającego rewolwerowca czy granego przez T. Waitsa starego poszukiwacza złota,film wyłącznie dla wielbicieli talentu braci i ich poczucia humoru,a także specyficznego klimatu z ich filmów.
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
Awatar użytkownika
83koper83
rasowy masterfulowicz
Posty: 2092
Rejestracja: 29-12-2010, 15:07

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

18-03-2022, 17:28

"The Irishman". Dla mnie super, nie przeszkadzałoby, gdyby trwał pięć godzin.

Mały minus, który mnie trochę wybijał z imersji: parę scen, kiedy tytułowy bohater w kwiecie wieku poruszał się jak stary DeNiro.
Kerosene keeps me warm.
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

19-03-2022, 17:07

Obrazek

W 1942 roku spotykają się w Wannsee dygnitarze niemieccy i wojskowi by rozwiązać problem z żydami.Spotkaniu przewodniczył sam R.Heydrich,a sprawami organizacyjnymi zajął się niezawodny A.Eichmann.
I o tym jest ten niemiecki film,wcześniej bo w 1984 był już film o tym spotkaniu,też niemiecki,ale słaby,za to w 2001 roku powstał drugi film 'Conspiracy" najlepszy z tych trzech z genialną rolą K. Branagha jako R.Heydrich.
Mocno i zdecydowanie polecam!

Obrazek

Skoro jesteśmy przy żydach i niemcach to polecam i ten film,jest to historia belgijskiego żyda który by przeżyć w obozie przejściowym udaje persa,więcej nie napiszę,dodam jeszcze,że film oparty na faktach.
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10836
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

21-03-2022, 10:32

Obrazek

Wysokiej próby pastisz z całym mnóstwem uroczo nieporadnych błędów filmówych. Cary Elwes jest stworzony do takich ról!

INIGO MONTOYA KURWA! PREPARE TO DIE!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14459
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

22-03-2022, 22:17

Obrazek

bez jaj 3 pajączków tylu wrogów i nie zrobić totalnej rozpierduchy ? :facepalm:
tylko jakieś pierdololo o drugiej szansie i łzawa pseudo komedia dla gimbusów noż ja pierdole :facepalm:
cały czas wkurwia mnie że pajączek jest debilem co w 1 części miało sens ale w całej trylogii ? :roll:
ale scena po napisach z Tomkiem Hardy`m (Venom) im sie udała ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14459
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

23-03-2022, 22:20

Obrazek

no a tu można było zrobić rozpierduche ? no pewnie że można :mrgreen:
było smiesznie ? pewnie że było :mrgreen:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

24-03-2022, 13:00

Obrazek

Scenografia spierdoliła film,pomysł znakomity,I wojna światowa,po dwuletniej niewoli u ruskich do Wiednia wracają żołnierze,nikt ich nie wita,szaleje jakiś seryjny zabójca...ale ta sztuczna scenografia,nie dałem rady,25 minut wytrzymałem i koniec,trzeba lubić takie rzeczy,a ja stary pierdziel jestem i sztuczne,komputerowe scenografie czy efekty nie dla mnie.

Obrazek

Netflix robi coraz lepsze filmy,ale nie w tym przypadku,słabizna,omijajcie z daleka!

Obrazek

Nie tego się spodziewałem po A. Ferrarze,oj nie tego,słabizna,omijajcie z daleka!

Obrazek

Dobre duńskie kino,pewien farmer z żoną obchodzi 50 lat wspólnego życia i jest impreza,a na niej dzieją różne rzeczy,na jaw wychodzą skrywane tajemnice.Polecam!

Obrazek

"Żona pilota"
Pewna niemiecka turczynka wychodzi za mąż za arabusa z Libanu,który ma coraz radykalniejsze poglądy....więcej nie napszę,żeby nie zdradzać treści.Film bardzo dobry i polecam go!
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14459
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

24-03-2022, 21:50

Obrazek

średniak ale sympatyczny
1 wojna światowa, opóznionego typa biorą na wojne, mamuska się na to nie zgadza i chce go wyciągnąć ale coś nie stykło więc postanawia iść na wojne z synalkiem, kino duńskie, nie wiem co mnie naszło ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8163
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

25-03-2022, 23:03

Moja luba: Ja pierdole napisz Kolegom na forume co ty masz za zjebany dekiel żeby jedną trylogie Lucio Fucli oglądać 2 razy w miesiącu. To tak jak z pytami Autopsy, Immolation, Incatation, Metalicy czy Slayera.




ŚMIERĆ NIE DOSIĘGNIE DUSZY ,KTÓRA UMIERA POPRZEZ WICZNOŚĆ I TY CZŁOWIEKU Z CIEMNEJ PUSTKI DO NAS KIEDYŚ PRZYWĘDRUJESZ


Idę oglądać, Definicja mojego życia. Kocham bezgranicznie.
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
Believer
weteran forumowych bitew
Posty: 1834
Rejestracja: 08-06-2013, 11:27
Lokalizacja: cipsko twojego starego

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

26-03-2022, 14:04

Obrazek
leciało na stopklatce to se obejrzalem
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14459
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

26-03-2022, 22:24

Obrazek

nawet ciekawe tylko cholera aby ktoś powiedział co to za wojna i kto z kim walczy byłoby fajnie bo nie wiadomo :sarcasm1:
ale żeby nie było to nie jest typowy film wojenny ;)
kilku żołnierzy musi dostarczyć paczke przez zamarznięte morze na łyżwach ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
immortal69
w mackach Zła
Posty: 676
Rejestracja: 12-01-2009, 13:16
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

26-03-2022, 22:42

Obrazek
Taki średniak na raz
Obrazek
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16346
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

27-03-2022, 00:06

W ostatnią sobotę byłem na Batmanie. Z młodzieżą. Leję na takie kino, ale w ramach projektu, nie wiadomo ile i jak, w tych warunkach się uda, żyjemy na pełnej. W każdym wymiarze.

No i się kopnęliśmy. Z buta na spacer i do kina. 15 min do Sadyby> czitosy, orzeszki w czekoladzie, kolka i filmidło.

Jak tutaj padło, pierwsza połowa, kryminał, nawet mroczny, nawet pod Zodiaca. Nawet spoko. Druga część, komiksowe gówno story, z zimnym uczuciem do kobiety kota. "Śmięchliśmy" troszkę, nawet więcej niż troszkę. Mój kloniak tak samo jak widze odbiera takie wizje relacji. Zawsze jakaś obserwacja. Jak ktoś ma do wyjebania kilka złotych i tak podchodzi do życia, że warto brać, z niego, bo niedługo może nie być z czego, to seans dla niego. W innym wypadku strata czasu. Ten na bazie Agaty C., old skulowy kryminałek, 3 dni później w kinie obejrzany, dużo lepszy. I konwencja i story.

Takie poza filmowe obserwacje.

Kino pełne. Nie pamiętam, żeby z 2/3 sali było obłożone. Pewnie ludzie myślą tak samo jak ja, co do przyszłości. Zdarzyło mi się być biznesowo w knajpie kilka dni temu. W miejscy gdzie na spokojnie od 2 lat zawsze było miejsce, bo i drogo, bo i poza cetnrum, trzeba były stać i poczekać. Ludzie widzę, że żyją. I dobrze i źle

Drugie doświadczenie, to jak czekaliśmy na taxi po 22 podszedł do mnie pijany Ukrainiec, po wcześniejszych kółeczkach, podchodach pod rozmowę. Miał potrzebę, żeby zapytać, czy powinien jechać walczyć do siebie. Jak się okazało 50 letni chłop. Pracujący 20 lat w PL. Skończyło się na podwózce na Sytą pana Andrzeja. Andrieja?, łzach i rozmowach o życiu i śmierci. Miały być minuty, poszło w pół godziny,

^^ Rozjebało mnie to na cały weekend. Dalej zresztą siedzi mi to w bani.
.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14459
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

27-03-2022, 22:39

Obrazek

starszy kuzyn Das Boot, sporo starszy bo z 1957
mówią że role majtka grał Eastwood ale ja go tam nie widziałem, chyba że tylko gdzieś mignął i go nie poznałem ;)
tak czy siusiak dla miłośników pewnego szkopskiego okrętu pozycja obowiązkowa
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2692
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

28-03-2022, 10:12

lol
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9699
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

28-03-2022, 12:11

Obrazek
Pewnie ustawka jak wszystko na Oscarach.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

28-03-2022, 17:09

mocny2_3 pisze:
28-03-2022, 10:12
lol
Wszystko ok,murzyn dał po gębie drugiemu murzynowi,podobno te murzyny się nie lubią od kilku lat,problem by był gdyby to jakiś biały dał temu murzynowi po gębie.
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8194
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

28-03-2022, 18:30

Ustawka i to tak słaba, że ciężko uwierzyć, że ludzie to łykają. Z drugiej strony nie w takie rzeczy ludzie wierzą...
PLASTIK NIE JEST METALEM
ODPOWIEDZ