OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII KAZIKA S.

nie tylko metalem człowiek żyje :)

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 936
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII KAZIKA S.

23-01-2023, 20:28

lubię se od czasu do czasu posłuchać Ostatecznego krachu systemu korporacji i jak coś leci w radio podczas jazdy samochodem to nie przełączam
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14138
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII KAZIKA S.

24-01-2023, 13:01

Kazik ? serio ? :sarcasm1:
osobiście wole wspomnianego tu i ówdzie Pawełka z jego Cyckami
bartwa pisze:
22-01-2023, 21:23
da sie w ogóle slejera nie lubic?
ponoć się da, nawet znam takiego chociaż jest mocno podejrzany na byciu na koncercie Slayera ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
shitshow
postuje jak opętany!
Posty: 646
Rejestracja: 15-10-2020, 13:48

Re: OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII KAZIKA S.

24-01-2023, 16:52

wonsz pisze:
21-01-2023, 23:47
bardzo lubię KNŻ i Kult do Taty Kazika.
Dodałbym jeszcze Ostateczny Krach.
Poza tym kilka kawałków Kazika solo. Reszta to już bicie piany i jechanie na splendorze.
We can't hear nothing
but propaganda and commercials, sermons and machine gun fire.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII KAZIKA S.

25-01-2023, 19:41

Czy to polski Mike Patton?
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII KAZIKA S.

25-01-2023, 22:10

hcpig pisze:
25-01-2023, 19:41
Czy to polski Mike Patton?
bez przesady, Kazik wokalnie nie dorasta,
obaj co innego wnoszą do muzyki, a właściwie Kazik to wnosi głównie teksty,
Kazik to taki nasz bard rockowy, niech będzie nawet narodowy, który czasami sięga po inne gatunki i daje również rozrywkę ludowi,

Patton to człowiek instytucja, artysta, niewiele ma potknięć, które wynikają tylko ze wszechstronności, nie udały się włoskie piosenki, niektóre produkcje hiphopowe, kolaboruje z wartościowymi twórcami, FNM to bardzo ważny zespół dla rocka,
na pewno nie można go nazwać amerykańskim bardem narodowym, to światowiec w wielu tego słowa znaczeniach
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII KAZIKA S.

01-02-2023, 01:14

Cenię tego człowieka jako artystę. Jest (współ)autorem paru fantastycznych numerów. "Polska", "Wewnętrzne sprawy", "Mój los", "Spowiedź święta", "Sztos", "Mars napada", "Konsument", "Krutkie kazanie na temat jazdy na maxa", "Dziewczyna bez zęba na przedzie", "Komu bije dzwon", "Artyści", "Raz pierwszy", "Nie ma litości", "Spalaj się!", "Tak się robi historię", "Świadomość", "Przy słowie", "Tańce wojenne", "Tata dilera", "Legenda ludowa", "Plamy na słońcu" - same świetne numery. Najważniejsze dla mnie płyty to chyba: "Oddalenie", "12 groszy" i dwa pierwsze KNŻety.
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
Kilgore
rasowy masterfulowicz
Posty: 2140
Rejestracja: 21-12-2010, 20:34

Re: OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII KAZIKA S.

01-02-2023, 08:44

Ja tam lubię "Spokojnie" Arahja to był kiedyś hicior, lubię tate kazika, i jakieś pojedyncze utwory np tata dilera
Wyobraź sobie że zawsze masz czas
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16136
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII KAZIKA S.

20-03-2023, 20:44

Po tylu latach teledysk?



Staje pytanie skąd te wspominki, a może to, przekaz, jakże na czasie, polityczny?
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2593
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII KAZIKA S.

29-02-2024, 09:46

https://www.terazmuzyka.pl/muzyk-kultu- ... _A2nowbSCY

Będzię wysyp memów coś czuje xD
piotraz
weteran forumowych bitew
Posty: 1156
Rejestracja: 01-04-2011, 11:14

Re: OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII KAZIKA S.

29-02-2024, 10:05

Widły i do pieca. Jak ja go nie lubię uhhhhhh
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10113
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII KAZIKA S.

29-02-2024, 10:08

Akurat w jego przypadku nie dziwne. Już kiedyś był na wylocie ze składu, bo tak ćpał, że nie był w stanie nagrywać :-)
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2593
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII KAZIKA S.

29-02-2024, 13:47

Oświadczenie Piotra Morawca
Szanowni Państwo,
W związku z informacjami i doniesieniami prasowymi na mój temat, które okazały się dziś w mediach, pragnę oświadczyć, że całkowitą i pełną odpowiedzialność za informacje w nich zawarte ponoszę ja sam.
Zaznaczam jednocześnie, że moi koledzy z grupy Kult nie mieli na ten temat żadnej wiedzy do dzisiaj.
Jest mi bardzo przykro, że przez moje zaniechanie i brak reakcji ucierpiało dobre imię zespołu.
Wszystkich tych, których zaufanie zawiodłem - przepraszam.
Nie było to moją intencją, podobnie jak angażowanie kolegów w to całe zamieszanie.
Ufam, że wymiar sprawiedliwości stanie w tej sprawie na wysokości zadania i prawda zostanie wyjaśniona.
Piotr Morawiec
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10113
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII KAZIKA S.

01-03-2024, 09:50

internety pisze: Mój wujek jest w gitarzystą w kapeli rockowej, Ja wiem jak to brzmi, ale on jest w SŁAWNEJ kapeli rockowej, która na tym graniu wychodziła całkiem nieźle i całkiem przyzwoicie szło z tego żyć. No właśnie – szło. Póki trwały lata osiemdziesiąte i dziewięćdziesiąte jakoś to szło, jakaś kaska tam z tego była. Kłopoty zaczęły się jak ludzie zaczęli ściągać muzykę kapeli wujka z internetu. Nie wiem, czy wiecie, każde takie pobranie płyty to strata dla zespołu. Ktoś ściągał płytę – i zespoł był trzy dychy w plecy,. Ściągnął, wypalił płytke so samochodu, zrobił kopie zapasową na dysku przenośnym – 120 ziko. Bardzo szybko okazało się, że przez te wszystkie pobierania zespół nie tylko nie zarabia, ale jeszcze ZaiKSowi wisi. ZAiKS potrafił wejśc na konto menagera, bo ktoś np. pobrał tę samą płytę 10 razy w tygodniu, bo mu się łącze rwało i za każdym razem pobierał od początku.
Jeszcze wokalista wyjaśnił wszystkim, że zespół nie zarabia niczego, bo złe państwo pobiera podatki, od tego co stracą na pobieraniu też i w sumie to muszą dokładać, grają wszystkie juwenalia w kraju, nic na tym nie zarabiają, muszą spłacać długi.
I teraz tak: wokalista mówi do wujka: Piotrek, polecisz do stanów, sfingujesz swoją smierc, pobierzesz w Polsce ubezpieczenie.
- A ty nie możesz?
- Nie, ja jestem zbyt znany, a gitarzystę co nie gra solówek to chuj z pętelką kojarzy, uda się.
No i udało się. Ale co jakiś czas wujek leciał do Stanów i musiał wszystko powtórzyć,. Wokalista nawet napisał mu taką piosenkę i mu śpiewał zawsze „Czy wiesz, że gdy odjeżdżasz, umierasz dziewięć razy”.
I tak to sżło, z tych odszkodowań spłacali długi w ZAiKS za pobieranie ich płyt z internetu. Trochę było kwasów, bo okazało się, że wokalista zamieszkał na Majorce, ale szybko wyjasnił, że myje tam podłogi na jachtach, trudzi się. Tak to bywa, gdy ktoś zazdrości.
Dzwoni wczoraj wokalista do ciotki i mówi, że w ciemnej tej celi na zgniłym posłaniu wujek nocuje, bo sprawa się rypła.
Więc proszę was: naprawdę nie pobierajcie muzyki z internetu, bo to łamie ludziom życie.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3223
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII KAZIKA S.

02-03-2024, 08:39

Klasa :D
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
ODPOWIEDZ