Ostatnio oglądane filmy v.2

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Awatar użytkownika
wonsz
zahartowany metalizator
Posty: 3806
Rejestracja: 18-02-2018, 14:59

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

31-01-2025, 00:06

Obrazek
rzułf
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11232
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
Lokalizacja: Doliny

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

31-01-2025, 09:58

Można gdzieś to zobaczyć?

Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
SamborWilk
w mackach Zła
Posty: 961
Rejestracja: 02-09-2015, 12:00

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

31-01-2025, 10:43

tomaszm pisze:
31-01-2025, 09:58
Można gdzieś to zobaczyć?

Na torrentach już jest.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11232
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
Lokalizacja: Doliny

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

31-01-2025, 10:53

Heh gdybym ja jeszcze wiedział co to są torrenty. Wysłałbyś mi wskazówkę na pma. Dzięki wielkie z góry.
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11232
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
Lokalizacja: Doliny

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

31-01-2025, 11:53

Dzisiaj odpalę. Kurwa film wybitny.Smutny w chuj.



Na CDA w całości.
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12518
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

31-01-2025, 12:58

Rewizyta, potencjalnie moja ulubiona komedia. Aż miło patrzeć na żonę jak się śmieje oglądając pierwszy raz. Po polsku wyszło chyba jako "Sposób na blondynkę".

Obrazek

Obrazek
Find your flow
SamborWilk
w mackach Zła
Posty: 961
Rejestracja: 02-09-2015, 12:00

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

31-01-2025, 18:23

tomaszm pisze:
31-01-2025, 10:53
Heh gdybym ja jeszcze wiedział co to są torrenty. Wysłałbyś mi wskazówkę na pma. Dzięki wielkie z góry.
Masz wszystko na priv, chyba ogarniesz a jak nie to pytaj.
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9478
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

31-01-2025, 21:56

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
31-01-2025, 12:58
Rewizyta, potencjalnie moja ulubiona komedia. Aż miło patrzeć na żonę jak się śmieje oglądając pierwszy raz. Po polsku wyszło chyba jako "Sposób na blondynkę".

Obrazek

Obrazek
Galaretka na sprężynkach ;)
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18981
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

01-02-2025, 20:28

Dejscie jakis nieznany stary dobry horror z lat 80. juz kurwa nie wiem co oglondac, osrtatnio Carpentera przelecialem
woodpecker from space
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9055
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

01-02-2025, 20:32

kurwa ja mam lekko z 200 filmów do obejrzenia. jak można nie mieć czego oglądać ?
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18981
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

01-02-2025, 20:39

Nowe mnie nie interesuja , to gowno i syf w 99%
Szukam Brain Damage z lektorem, ma kto?
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17572
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

01-02-2025, 20:56

Triceratops pisze:
01-02-2025, 20:39
Nowe mnie nie interesuja , to gowno i syf w 99%
Szukam Brain Damage z lektorem, ma kto?
to ?
https://www.cda.pl/video/296872891
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12518
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

01-02-2025, 20:57

Triceratops pisze:
01-02-2025, 20:39
Nowe mnie nie interesuja , to gowno i syf w 99%
Szukam Brain Damage z lektorem, ma kto?
Myślałem że już masz własne
Hahaha
1:0
Find your flow
Maruder
w mackach Zła
Posty: 835
Rejestracja: 02-01-2011, 22:21

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

01-02-2025, 21:06

Triceratops pisze:
01-02-2025, 20:28
Dejscie jakis nieznany stary dobry horror z lat 80. juz kurwa nie wiem co oglondac, osrtatnio Carpentera przelecialem
To bardziej sci-fi I do tego klasyk, no ale moze nie widzial (watpie) szanowny "Videodrome" Cronenberga ktory sobie przypomnialem ostatbio, jaki to wspanialy i actually film jest.
Maruder
w mackach Zła
Posty: 835
Rejestracja: 02-01-2011, 22:21

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

01-02-2025, 21:07

tomaszm pisze:
31-01-2025, 11:53
Dzisiaj odpalę. Kurwa film wybitny.Smutny w chuj.



Na CDA w całości.
Tak, doskonaly obraz. Bardzo ponura I bardzo prawdziwa wizja czlowiecznestwa 😐
Awatar użytkownika
DST
rasowy masterfulowicz
Posty: 3285
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

01-02-2025, 21:13

Maruder pisze:
01-02-2025, 21:06
Triceratops pisze:
01-02-2025, 20:28
Dejscie jakis nieznany stary dobry horror z lat 80. juz kurwa nie wiem co oglondac, osrtatnio Carpentera przelecialem
To bardziej sci-fi I do tego klasyk, no ale moze nie widzial (watpie) szanowny "Videodrome" Cronenberga ktory sobie przypomnialem ostatbio, jaki to wspanialy i actually film jest.
Podbijam, genialny film. Jak się spodoba to później "Naked Lunch", ale "Videodrome" mój ulubiony.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18981
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

01-02-2025, 21:51

Maruder pisze:
01-02-2025, 21:06
Triceratops pisze:
01-02-2025, 20:28
Dejscie jakis nieznany stary dobry horror z lat 80. juz kurwa nie wiem co oglondac, osrtatnio Carpentera przelecialem
To bardziej sci-fi I do tego klasyk, no ale moze nie widzial (watpie) szanowny "Videodrome" Cronenberga ktory sobie przypomnialem ostatbio, jaki to wspanialy i actually film jest.
O i James Woods. Wlasnie skonczylem Vampires Carpentera z Eoodsem, Dziekuwa tskie starocie mi robia
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17572
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

01-02-2025, 22:35

Tricek dobry dałem link ?

Obrazek

Sly odhaczony :jezyk:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Szalony Opos
w mackach Zła
Posty: 838
Rejestracja: 01-01-2024, 19:51

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

01-02-2025, 22:38

Obrazek
Punki to chuje
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18981
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

01-02-2025, 22:45

Żułek pisze:
01-02-2025, 20:56
Triceratops pisze:
01-02-2025, 20:39
Nowe mnie nie interesuja , to gowno i syf w 99%
Szukam Brain Damage z lektorem, ma kto?
to ?
https://www.cda.pl/video/296872891
To z lektorem?
woodpecker from space
ODPOWIEDZ