Komiksy

Czytasz coś więcej niż etykiety Domestosa w kiblu?

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11232
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
Lokalizacja: Doliny

Re: Komiksy

06-04-2023, 13:16

Bartek pisz proszę w języku zrozumiałym dla starszego pokolenia. Moby, kiwdy -co to kurwa za pojęcia.
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 3600
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Komiksy

06-04-2023, 13:32

To literówki ;)
Eternal spokój!
Awatar użytkownika
Oki
weteran forumowych bitew
Posty: 1666
Rejestracja: 16-09-2012, 00:30

Re: Komiksy

31-10-2023, 21:36

Bonecrusher pisze:
12-04-2022, 17:38
To jak, są wśród nas czytelnicy marveli, dc i innych?
A może Tytus romek i atomek lub Thorgal?
Osobiście wolę dc gdybym miał wybierać między nimi, a marvelem
A od siebie polecam
Obrazek
Świetny komiks o okultystach na Wall Street, póki co w Polsce ukazały się dwa tomy
Właśnie przerobiłem i graficznie bdb, ale fabuła i te wstawki, które chyba miały tylko być "nowatarskim" wypełniaczem, słabiutko. Takie
5/10 całościowo.
Awatar użytkownika
Oki
weteran forumowych bitew
Posty: 1666
Rejestracja: 16-09-2012, 00:30

Re: Komiksy

03-11-2023, 12:13

Obrazek
po pierwszym tomie zapowiada się genialnie
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6673
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Komiksy

26-12-2023, 20:51

Obrazek
Klasyka!
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2711
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: Komiksy

26-12-2023, 20:59

^
Tak. Ale zestarzała się... Bardzo :)
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6673
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Komiksy

26-12-2023, 21:29

Obrazek
To też, ale przekult! :D
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2711
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: Komiksy

26-12-2023, 21:34

Ongrys to teraz multum tych staroci wydaje/wznawia.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16691
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Komiksy

27-12-2023, 13:33

Sgt. Barnes pisze:
26-12-2023, 21:29
Obrazek
To też, ale przekult! :D

No nie mówcie że to się wydało?? Dawno nie kupiłem żadnego komiksu ale tego chciałbym mieć. Oczywiście czarno biały, jak pierwsze wydanie szninkla!
Awatar użytkownika
Maro
weteran forumowych bitew
Posty: 1070
Rejestracja: 30-05-2013, 20:16

Re: Komiksy

28-12-2023, 00:19

Pamietam jak swego czasu wychodził ten komiks w odcinkach w Świecie Młodych , wszysko zebrałem i wkleiłem do zeszytu. Niestety zeszyt przepadł wraz z komiksem w pomrokach dziejów.
Awatar użytkownika
Maro
weteran forumowych bitew
Posty: 1070
Rejestracja: 30-05-2013, 20:16

Re: Komiksy

28-12-2023, 00:22

Jakiś czas temu z klasyków zakupiłem to :

Obrazek
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6673
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Komiksy

28-12-2023, 08:31

Maro pisze:
28-12-2023, 00:22
Jakiś czas temu z klasyków zakupiłem to :

Obrazek
Znakomita pozycja. Piękne rysunki, chyba Wróblewskiego.
Swego czasu biłem się o niego z kumplem, bo w księgarni była tylko jedna sztuka :D
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16691
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Komiksy

28-12-2023, 14:03

Tak, rysunki autorstwa Wróblewskiego. To była kiedyś wielka postać: czarna Róża, skradziony skarb, figurki z tilos…. Sporo tego natrzaskal w latach 80-tych
Awatar użytkownika
ggfh
weteran forumowych bitew
Posty: 1287
Rejestracja: 09-03-2015, 17:32

Re: Komiksy

28-12-2023, 18:34

maciek z klanu pisze:
20-04-2022, 20:47
Można kupić np wydanie zbiorcze

https://muza.com.pl/pl/products/kapitan ... e_shopping
w wakacje zdobylem czeska edycje na warszawskim kole. za 30 zl ;)
Awatar użytkownika
Oki
weteran forumowych bitew
Posty: 1666
Rejestracja: 16-09-2012, 00:30

Re: Komiksy

29-12-2023, 10:48

Maro pisze:
28-12-2023, 00:22
Jakiś czas temu z klasyków zakupiłem to :

Obrazek
Thorgal i ten komiks zrobiły dzieciństwo kolorowszym. Niestety egzemplarz nie przetrwał.
Awatar użytkownika
Oki
weteran forumowych bitew
Posty: 1666
Rejestracja: 16-09-2012, 00:30

Re: Komiksy

29-12-2023, 10:50

Nasum pisze:
28-12-2023, 14:03
Tak, rysunki autorstwa Wróblewskiego. To była kiedyś wielka postać: czarna Róża, skradziony skarb, figurki z tilos…. Sporo tego natrzaskal w latach 80-tych
No i Legendy wyspy labiryntu.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11232
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
Lokalizacja: Doliny

Re: Komiksy

30-12-2023, 00:11

Kupiłem sę to zgrozę w Duncwich. Jak to jest wydane. Jak zilustrowane. łeb urwany.
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
Awatar użytkownika
Hatefire
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12007
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Komiksy

08-02-2024, 13:59

Panowie prośba o pomoc dla zorientowanych w komiksach ogólnie lub mających małe bachory i z tego względu znających odpowiedź na moje pytanie. Potrzebuję jakiś typów na komiksy odpowiednie dla dziecka koło 7 lat na prezent. Uwielbia Smerfy, a ja innych za bardzo nie znam, poza "Hugo" Bedu, który pamiętam z bajtla i nawet sobie kupiłem wydanie zbiorcze jakieś 2 lata temu.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 4336
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Komiksy

08-02-2024, 14:05

^ może wydawnictwo Kultura Gniewu i ich seria Krótkie Gatki
https://kultura.com.pl/15-krotkie-gatki
Awatar użytkownika
Hatefire
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12007
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Komiksy

08-02-2024, 15:13

nagrobek pisze:
08-02-2024, 14:05
^ może wydawnictwo Kultura Gniewu i ich seria Krótkie Gatki
https://kultura.com.pl/15-krotkie-gatki
O spoko, dzięki. Tyle do wyboru, że na dłuższy czas małym wysiłkiem mam prezenty ogarnięte hehe
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
ODPOWIEDZ