TODAY IS A RELEASE DAY OF

DEATHCULT

OF SOIL UNEARTHED

news

the newest reviews

Malignant Altar

Realms of Exquisite Morbidity ___2021
Pochodzący z Houston Malignant Altar to stosunkowo nowa nazwa na tamtejszej scenie. Powstali w 2018 roku i zdążyli od tego czasu nagrać tylko dwa dema. W ich składzie znajdziemy jednak muzyków, którzy z niejednego pieca głośnik zjarali - zainteresowanych wszystkimi detalami odsyłam na Metal Archives, ale może wystarczy Wam fakt, że przewijają się tam takie nazwy jak choćby grindcore...

Anatomia

Corporeal Torment ___2021
Synergia brutalności z pogrzebowymi zwolnieniami to rzecz jasna nic nowego w oldskulowym death/doom, ale Anatomia (mam nadzieję, że nie muszę nikomu przypominać, że mówimy tu o muzykach z zajebistego Transgressor) przez lata doprowadzili to do dosyć oryginalnej formy, gdzie proporcje pomiędzy tymi faktorami rozłożone są już nie w obrębie pojedynczych utworów, ale CAŁEGO albumu. “...

news

 • Deiphago zapowiadają nowy album na początek 2014

  2013-06-18
  Filipińscy (a obecnie stacjonujący na Kostaryce) słudzy Szatana z Deiphago, świeżo po ukończonej trasie po USA informują, że praktycznie kończą już pisanie materiału na swój czwarty album. Jego wydanie wstepnie planowane jest na początek przyszłego roku, a zespół zapowiada, że powinniśmy oczekiwać "super-szybkiego black metalu w niezrównanym wykonaniu typowym dla Deiphago".

  Na jesieni, na przełomie listopada i grudnia Deiphago planują też podbić nasz kontynent - w tej chwili trwają rozmowy z potencjalnymi organizatorami i promotorami.

  W czerwcu przyszłego roku mają też zagrać dużą trasę po azjatyckich klubach - Filipiny, Tajlandia, Indonezja, Malezja, Singapur, a także Australia.

  Kontakt z zespołem: deiphago@yahoo.com

  www.facebook.com/666divisionadded by: Olo
  source: facebook.com/666divisionHostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.