TODAY IS A RELEASE DAY OF

DEATHCULT

OF SOIL UNEARTHED

news

the newest reviews

Malignant Altar

Realms of Exquisite Morbidity ___2021
Pochodzący z Houston Malignant Altar to stosunkowo nowa nazwa na tamtejszej scenie. Powstali w 2018 roku i zdążyli od tego czasu nagrać tylko dwa dema. W ich składzie znajdziemy jednak muzyków, którzy z niejednego pieca głośnik zjarali - zainteresowanych wszystkimi detalami odsyłam na Metal Archives, ale może wystarczy Wam fakt, że przewijają się tam takie nazwy jak choćby grindcore...

Anatomia

Corporeal Torment ___2021
Synergia brutalności z pogrzebowymi zwolnieniami to rzecz jasna nic nowego w oldskulowym death/doom, ale Anatomia (mam nadzieję, że nie muszę nikomu przypominać, że mówimy tu o muzykach z zajebistego Transgressor) przez lata doprowadzili to do dosyć oryginalnej formy, gdzie proporcje pomiędzy tymi faktorami rozłożone są już nie w obrębie pojedynczych utworów, ale CAŁEGO albumu. “...

news

 • Deiphago zapowiadają nowy album

  2014-10-24
  Filipińscy death/black metalowi eksterminatorzy z Deiphago pracują już intensywnie nad następcą "Satan Alpha Omega". Jak informują na swoim profilu na fb:

  "Czwarty album jest kolejnym krokiem naprzód na drodze wyznaczonej przez Satan Alpha Omega. Skupia się bardziej na technicznych aspektach zespołu, nie tracąc jednak nic z chaosu poprzednich płyt. Przygotujcie się na wyższy poziom black/death metalowej dewastacji!"

  Wiadomo już, że płyta ma nosić tytuł "Into the Eye of Satan", a okładkę do niej przygotowuje Axel Hermann (pracował dla m.in. Sodom, Morgoth, Asphyx, Grave, Unleashed). Nagrania ruszyć mają w grudniu w studio The Thousand Caves Recording w nowojorskim Queens. Nad nagraniami i miksami czuwać ma Colin Marston, a masteringiem zajmie się Brad Boatright. Wydanie pod banderą Hells Headbangers Records.  www.facebook.com/666division
  www.shop-hellsheadbangers.com/deiphago.aspadded by: Olo
  source: fb.com/666division

  DeiphagoHells Headbangers RecordsAxel Hermann


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.