news

the newest reviews

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

news

 • Włoski punk/grind/noise'owy Dukov nowym nabytkiem HPGD Productions

  2021-04-04

  Horror Pain Gore Death Productions informuje o podpisaniu papierów z włoskim trio Dukov. Zespół istnieje od 2017 roku i miesza w swoim stylistycznym tyglu wpływy punk rocka, grind i noisecore'a. Nowa epka zespołu zatytułowana "Death is OK"  jest już dostępna w preorderze, a jej data wydania została wyznaczona na 30 kwietnia. Zawiera ona dziewięć kawałków, które wytwórnia poleca szczególnie miłośnikom ohydy w stylu Abscess, Anal Cunt, GG Allin, Impetigo, Rupture czy Sore Throat.

  Kawałek "Peones of Death" poniżej:


  Preordery CD, cyfrowe oraz zestawy z koszulkami: hpgd.bandcamp.com/album/death-is-ok
  Platformy streamingowe: ffm.to/dukov

  Lista utworów:
  1. RBMK
  2. Cockroach Boy
  3. Body Horror
  4. Die When You Die (GG Allin cover)
  5. Dukov
  6. Advice
  7. Peones Of Death
  8. Soviet Psycho
  9. I Had A Fucking Stagedive At My Cousin's Bar Mitz Vah

   

  www.horrorpaingoredeath.com/​
  hpgd.bandcamp.com/​
  open.spotify.com/user/horrorpaingoredeath
  www.facebook.com/horrorpaingoredeath
  twitter.com/hpgd666
   

  added by: Olo
  source: Horror Pain Gore Death Productions

  DukovHorror Pain Gore Death Productions


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.