news

the newest reviews

Malignant Altar

Realms of Exquisite Morbidity ___2021
Pochodzący z Houston Malignant Altar to stosunkowo nowa nazwa na tamtejszej scenie. Powstali w 2018 roku i zdążyli od tego czasu nagrać tylko dwa dema. W ich składzie znajdziemy jednak muzyków, którzy z niejednego pieca głośnik zjarali - zainteresowanych wszystkimi detalami odsyłam na Metal Archives, ale może wystarczy Wam fakt, że przewijają się tam takie nazwy jak choćby grindcore...

Anatomia

Corporeal Torment ___2021
Synergia brutalności z pogrzebowymi zwolnieniami to rzecz jasna nic nowego w oldskulowym death/doom, ale Anatomia (mam nadzieję, że nie muszę nikomu przypominać, że mówimy tu o muzykach z zajebistego Transgressor) przez lata doprowadzili to do dosyć oryginalnej formy, gdzie proporcje pomiędzy tymi faktorami rozłożone są już nie w obrębie pojedynczych utworów, ale CAŁEGO albumu. “...

news

 • Rotting Christ 23 września w Katowicach

  2021-08-15

  Black Silesia Productions oraz agencja Ready To Rock zapraszają na koncert greckich weteranów do Katowic:

  "Rotting Christ fanom metalu w kraju nad Wisłą znany jest doskonale - Sakis Tolis nigdy nie zapomniał o polskich fanach, którym jeszcze w latach 80' wysyłał pierwsze demówki zespołu, a od których regularnie otrzymywał słowa wsparcia i uznania.

  Tym razem zespół wyrusza w trasę w dosyć nietypowych realiach, jedno natomiast było pewne – na ich trasie nie mogło zabraknąć Polski!

  Rotting Christ ma na koncie 13 pełnych płyt, szereg kompilacji, ep-ek i splitów oraz niemalże niezliczoną ilość koncertów w naszym kraju, które zawsze przyjmowane są z ogromnym entuzjazmem.

  Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że podobnie będzie i tym razem - tym bardziej, że koncert odbędzie się w samym centrum Górnego Śląska - w katowickim klubie P23 Katowice, sprawdzonym po wielokroć przy okazji imprez pod szyldem "Black Plague".

  Nawiasem mówiąc – ostatnia tego roku edycja The Return Of The Black Plague II z iście unikatowym i zarazem międzynarodowym składem, odbędzie się już za tydzień, w tym samym miejscu."

  23 września - Katowice @ P23 (ul. Porcelanowa 23)
  Start: 19:00

  Bilety:
  goout.net/pl/bilety/rotting-christ+support/fxrj/

  75 zł (przedsprzedaż)
  85 zł (w dniu koncertu)

  Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/352015136462648


  added by: Olo
  source: Black Silesia Productions

  Rotting ChristBlack Silesia Productions


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.