news

the newest reviews

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

news

 • Mgła, Medico Peste i Martwa Aura na wspólnej trasie w listopadzie

  2021-09-13

  Left Hand Sounds i No Solace zapraszają na wspólną trasę Mgła, Medico Peste i Martwa Aura w listopadzie:

  18.11. Wrocław, A2 - Centrum Koncertowe
  19.11. Bielsko-Biała, RUDEBOY CLUB  
  20.11. Krosno, Rock Klub Iron
  21.11. Katowice, P23 Katowice
  23.11. Gdańsk, B90
  24.11. Bydgoszcz, Fabryka Lloyda
  25.11. Poznań, Tama
  26.11. Łódź, Magnetofon
  27.11. Warszawa, Progresja *

  bilety:
  80zł (przedsprzedaż)
  90zł (w dniu koncertu)
  dostępne w Ticketos : bit.ly/LHS_Ticketos

  *koncert z Marduk , Valkyrja  i Doodswens
  bilety:
  130zł (przedsprzedaż)
  140zł (w dniu koncertu)
  dostępne w Ticketos oraz GoOut /progresja.com

   

  www.facebook.com/lefthandsoundsorg
  lefthandsounds.org/

  added by: Olo
  source: Left Hand Sounds

  MgłaMedico PesteMartwa AuraLeft Hand SoundsNo Solace


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.