news

the newest reviews

Crucifier

Say Your Prayers ___2022
Zdecydowanie najsłabszy materiał Crucifier jaki znam. OK, rozumiem, że wydawnictwa mniejszego formatu rządzą się często swoimi prawami, że zespoły pozwalają sobie na eksperymenty, ale mimo wszystko wciąż nie rozumiem dlaczego ekipa o takim statusie wypuszcza materiał, który nie dorasta poziomem nawet do ich pierwszych demówek. Szanuję ogólnie pojętą pogardę Crucifier dla techni...

Mastectomy

Supreme Art of Extermination ___2021
Imponująca jest cierpliwość, pracowitość i oddanie jakie Adam wkłada w swoją twórczość. W stylistyce brutal-slam-gore-czy-co-tam-sobie-dodacie-jeszcze death metalu czuje się przy tym jak pocisk z javelina w ruskim czołgu i nie ustaje w serwowaniu nam kolejnych krwawych scenariuszy muzycznych. Podoba mi się ten konsekwentnie dawkowany, niezbyt szybki groove i cedząca się sadystycznie...

news

 • Mgła, Medico Peste i Martwa Aura na wspólnej trasie w listopadzie

  2021-09-13

  Left Hand Sounds i No Solace zapraszają na wspólną trasę Mgła, Medico Peste i Martwa Aura w listopadzie:

  18.11. Wrocław, A2 - Centrum Koncertowe
  19.11. Bielsko-Biała, RUDEBOY CLUB  
  20.11. Krosno, Rock Klub Iron
  21.11. Katowice, P23 Katowice
  23.11. Gdańsk, B90
  24.11. Bydgoszcz, Fabryka Lloyda
  25.11. Poznań, Tama
  26.11. Łódź, Magnetofon
  27.11. Warszawa, Progresja *

  bilety:
  80zł (przedsprzedaż)
  90zł (w dniu koncertu)
  dostępne w Ticketos : bit.ly/LHS_Ticketos

  *koncert z Marduk , Valkyrja  i Doodswens
  bilety:
  130zł (przedsprzedaż)
  140zł (w dniu koncertu)
  dostępne w Ticketos oraz GoOut /progresja.com

   

  www.facebook.com/lefthandsoundsorg
  lefthandsounds.org/

  added by: Olo
  source: Left Hand Sounds

  MgłaMedico PesteMartwa AuraLeft Hand SoundsNo Solace


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.