news

the newest reviews

Crucifier

Say Your Prayers ___2022
Zdecydowanie najsłabszy materiał Crucifier jaki znam. OK, rozumiem, że wydawnictwa mniejszego formatu rządzą się często swoimi prawami, że zespoły pozwalają sobie na eksperymenty, ale mimo wszystko wciąż nie rozumiem dlaczego ekipa o takim statusie wypuszcza materiał, który nie dorasta poziomem nawet do ich pierwszych demówek. Szanuję ogólnie pojętą pogardę Crucifier dla techni...

Mastectomy

Supreme Art of Extermination ___2021
Imponująca jest cierpliwość, pracowitość i oddanie jakie Adam wkłada w swoją twórczość. W stylistyce brutal-slam-gore-czy-co-tam-sobie-dodacie-jeszcze death metalu czuje się przy tym jak pocisk z javelina w ruskim czołgu i nie ustaje w serwowaniu nam kolejnych krwawych scenariuszy muzycznych. Podoba mi się ten konsekwentnie dawkowany, niezbyt szybki groove i cedząca się sadystycznie...

news

 • Rexul (de) zadebiutuje w barwach F.D.A Records

  2021-09-23

  Niemiecki Rexul to nowy nabytek ich rodzimej F.D.A Records. Chwytliwy i brutalny, motoryczny death metal gdzieś z rejonów Bolt Thrower i Brutality. Ich debiutancki album "Erebus ... Virtuosus ... Alpha ..." ukazać się ma 26 listopada na CD i w wersji cyfrowej oraz 15 marca 2022 na winylu (jeżeli zamówicie winyl w preorderze to już 26 listopada dostaniecie link do wersji cyfrowej).

  Poniżej do odsłuchu utwór "Intergalactic Eyes":


  Przedsprzedaż na fda-records.com

  Tracklista:
  01. 999
  02. Intergalactic Eyes
  03. Reentry In Emptiness
  04. The Light
  05. Entlightened by the Morning Star
  06. Fraternitas of an Old Noir Latreia
  07. 333
  08. Immaculate Vengeance
  09. Curia
  10. The Darkness
  11. Undead Between The Column of Salomon
  12. Laudatio Per Mortem
  13. 666


  fda-records.com/

  added by: Olo
  source: F.D.A. Records

  RexulF.D.A. Records


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.