news

the newest reviews

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

news

 • Rexul (de) zadebiutuje w barwach F.D.A Records

  2021-09-23

  Niemiecki Rexul to nowy nabytek ich rodzimej F.D.A Records. Chwytliwy i brutalny, motoryczny death metal gdzieś z rejonów Bolt Thrower i Brutality. Ich debiutancki album "Erebus ... Virtuosus ... Alpha ..." ukazać się ma 26 listopada na CD i w wersji cyfrowej oraz 15 marca 2022 na winylu (jeżeli zamówicie winyl w preorderze to już 26 listopada dostaniecie link do wersji cyfrowej).

  Poniżej do odsłuchu utwór "Intergalactic Eyes":


  Przedsprzedaż na fda-records.com

  Tracklista:
  01. 999
  02. Intergalactic Eyes
  03. Reentry In Emptiness
  04. The Light
  05. Entlightened by the Morning Star
  06. Fraternitas of an Old Noir Latreia
  07. 333
  08. Immaculate Vengeance
  09. Curia
  10. The Darkness
  11. Undead Between The Column of Salomon
  12. Laudatio Per Mortem
  13. 666


  fda-records.com/

  added by: Olo
  source: F.D.A. Records

  RexulF.D.A. Records


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.