TODAY IS A RELEASE DAY OF

DEATHCULT

OF SOIL UNEARTHED

news

the newest reviews

Malignant Altar

Realms of Exquisite Morbidity ___2021
Pochodzący z Houston Malignant Altar to stosunkowo nowa nazwa na tamtejszej scenie. Powstali w 2018 roku i zdążyli od tego czasu nagrać tylko dwa dema. W ich składzie znajdziemy jednak muzyków, którzy z niejednego pieca głośnik zjarali - zainteresowanych wszystkimi detalami odsyłam na Metal Archives, ale może wystarczy Wam fakt, że przewijają się tam takie nazwy jak choćby grindcore...

Anatomia

Corporeal Torment ___2021
Synergia brutalności z pogrzebowymi zwolnieniami to rzecz jasna nic nowego w oldskulowym death/doom, ale Anatomia (mam nadzieję, że nie muszę nikomu przypominać, że mówimy tu o muzykach z zajebistego Transgressor) przez lata doprowadzili to do dosyć oryginalnej formy, gdzie proporcje pomiędzy tymi faktorami rozłożone są już nie w obrębie pojedynczych utworów, ale CAŁEGO albumu. “...

news

 • Christ Agony "Darkside" i "Moonlight – Act III" na vinylach w Deformeathing Prod.

  2021-11-08

  Już niebawem w barwach Deformeathing Prod. ukażą się dwa winyle Christ Agony. Pierwszym z nich będzie niedostępny nigdy w tym formacie "Darkside", oryginalnie wydany w 1997 roku. Drugi to "Moonlight - Act III" który w tym roku obchodzi 25-lecie.
  Jak zapewnia wydawca - obydwa tytuły zostały przygotowane z dbałością o każdy szczegół - okładki typu gatefold + dodatki (insert, plakat w formacie A2, dwie kartki pocztowe).

  Specjalny mastering pod winyl wykonany w Satanic Audio (Haldor Grunberg). Layout: XXVTheSign (Paweł Ozon).

  "Darkside": Przedsprzedaż: 10.11.2021, data wydania: 26.11.2021
  "Moonlight – Act III": Przedsprzedaż: 03.12.2021, data wydania: 14.12.2021  www.facebook.com/ChristAgony
  christagonyband.bandcamp.com/
  www.deformeathing.com
  www.facebook.com/deformeathing
  www.deformeathing.bandcamp.com

  added by: Olo
  source: Deformeathing Production

  Deformeathing ProductionChrist Agony


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.