news

the newest reviews

Crucifier

Say Your Prayers ___2022
Zdecydowanie najsłabszy materiał Crucifier jaki znam. OK, rozumiem, że wydawnictwa mniejszego formatu rządzą się często swoimi prawami, że zespoły pozwalają sobie na eksperymenty, ale mimo wszystko wciąż nie rozumiem dlaczego ekipa o takim statusie wypuszcza materiał, który nie dorasta poziomem nawet do ich pierwszych demówek. Szanuję ogólnie pojętą pogardę Crucifier dla techni...

Mastectomy

Supreme Art of Extermination ___2021
Imponująca jest cierpliwość, pracowitość i oddanie jakie Adam wkłada w swoją twórczość. W stylistyce brutal-slam-gore-czy-co-tam-sobie-dodacie-jeszcze death metalu czuje się przy tym jak pocisk z javelina w ruskim czołgu i nie ustaje w serwowaniu nam kolejnych krwawych scenariuszy muzycznych. Podoba mi się ten konsekwentnie dawkowany, niezbyt szybki groove i cedząca się sadystycznie...

news

 • Upon the Altar (pl) - live video z nadchodzącego splitu z DeathEpoch

  2022-07-15

  Tarnowski Upon the Altar prezentuje muzyczne video nagrane na żywo w studio PiekłoNiebo. Na program muzyczny złożyły się utwory z nadchodzącego splitu z grupą DeathEpoch. Materiał zostanie wydany przez Putrid Cult w połowie sierpnia i nosić będzie tytuł "The Dead Chant". 

   

  Nagranie ma format studio live, muzycy wykonali cały set na żywo - SETA 100. Realizacją audio-video zajął się Ataman Tolovy, w swoim studio nagraniowym PiekłoNiebo.

  Lista utworów:
  1. The Dead Chant
  2. Interludium I - Ablutio In Igne
  3. ... After Us Only Silence
  4. Interludium II - Ablutio In Sanguine
  5. Hiems Nuclei Pro Humanitatis
  6. Interludium III - Ablutio In Fecas
  7. Theotokos Wept

  Zapis video jest dostępny poniżej: 

     Jak czytamy w notce prasowej na temat wspomnianego studio: "PiekłoNiebo to studio, które powstało na przekór. Akustyka drewna i analogowe graty nadają szlachetnego brzmienia odważnym wykonawcom. Muzykę nagrywa się tu na żywo, zgodnie ze standardem SETA, opracowanym przez stada naukowców przetrzymywanych w podziemnych laboratoriach o nieznanej lokalizacji. Wnętrza zostały zaprojektowane przez zespół uznanych konstruktorów - Naturę i Przypadek. Koordynował Diabeł."

   

   

  www.facebook.com/uponthealtarofficial
  uponthealtar.bandcamp.com/

  added by: Olo
  source: Solid Rock PR

  Upon the AltarDeathEpochPutrid CultAtaman TolovyPiekłoNiebo


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.