news

the newest reviews

Melancholic Seasons

The Crypt of Time ___2022
Melodyjny death metal od wielu lat skręca coraz bardziej na margines zainteresowania fanów ekstremalnego grania i skutkuje to tym, że nawet tak niezłe zespoły jak niemieckie Melancholic Seasons funkcjonują jako kompletnie nieznane i bez większych szans na przebicie się przez skorupę powszechnej obojętności. Wierząc Metal Archives i załączonemu bio zespół istnieje od połowy lat 90-...

Epitome

ROTend ___2022
Przyszło nam czekać osiem długich lat na nowy album rzeźników z Epitome. Koniec końców jednak wybiła godzina "W" i płyta zagościła w moim odtwarzaczu. Pierwsze takty są powolne, ciężkie, jakby przygotowywały nieświadomych słuchaczy na zbliżającą się dźwiękową masakrę, a ta rozpoczyna się już po kilkunastu sekundach. Trwa nieprzerwanie przez następne 30 minut p...

news

 • Morbid Angel (us) - przerwany koncert w Tampa, Trey Azagthoth zasłabł na scenie

  2023-04-23

  Nie mają szczęścia Morbid Angel na swojej trasie z okazji 40-lecia działalności (licząc od czasów, gdy Mike Browning, Trey i Dallas Ward działali już razem jako Ice) - najpierw zawalił się dach hali przed koncertem 31 marca w Belvidere, w Illinois (1 osoba zginęła, kilkadziesiąt innych ucierpiało), a dwa dni temu, 21 kwietnia, na przedostatnim koncercie trasy w Tampa na Florydzie Trey Azagthoth nagle zasłabł na scenie i został z niej zniesiony. Karetka odwiozła go następnie do szpitala. Zdarzenie zobaczyć można na poniższym video:


  Jak poinformowała kolejnego dnia rano matka 58-letniego już Treya - by on odwodniony i dodatkowo doznał kontuzji pleców, gdy poślizgnął się na schodach wychodząc z autobusu.

  Warto wspomnieć, że na trasie towarzyszyli im Revocation, Skeletal Remains, Vitriol i Crypta. Była to pierwsza trasa z nowym koncertowym bębniarzem - Charlsem Korynem znanym z m.in. Ascended Dead, Ghoulgotha, a także z wspierania na koncertach m.in. Incantation, Skeletal Remains, Rude czy VoidCeremony.

   

  www.morbidangel.com

  added by: Olo
  source: blabbermouth.net

  Morbid AngelTrey AzagthothCharlse Koryn


Epitome

...co do saksofonu to był to przypadek całkowity. Bo idąc coś zjeść do miasta napotkaliśmy kolesia który na ulicy grał na saksofonie. Zagadałem do niego żeby nagrał nam jakieś partie i zgodził się. Oczywiście nie miał pojęcia na co się porwał, do tego komunikacja nie była najlepsza, bo okazał się być obywatelem Ukrainy i język polski nie był dobry albo w ogóle go nie było...

Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.