DZISIEJSZA PREMIERA ALBUMU:

MALIGNANCY

DISCONTINUED

Nadchodzące premiery

 • Cavalera Conspiracy – Schizophrenia

  Wydawca: Nuclear Blast
  Data premiery: 2024-06-21
  USA
  Trylogię ponownych nagrań pierwszych materiałów Sepultura (po "Bestial Devastation" i "Morbid Visions") w wykonaniu braci Cavalera zamyka kolejny niezapomniany klasyk z dyskografii ich oryginalnego zespołu. O odpowiednią produkcję odtworzonego albumu "Schizophrenia" zadbał Arthur Rizk (pracował m.in. dla Soulfly i Kreator) a okładkę odświeżył Eliran Kantor. Na płycie znalazł się także jeden, zupełnie nowy kawałek "Nightmares of Delirium".

  Jak opowiada Max: "Trylogia Trzeciego Świata wreszcie skompletowana z tymi trzema klejnotami brazylijskiego podziemia! "Schizophrenia" to dla mnie niesamowity eksperyment w gatunku death/thrash. Chciałem wtedy zdobyć cały świat i nagranie to pokazuje moje całkowite oddanie temu dążeniu. Ponadczasowy album, który doceni każde pokolenie. Słuchajcie obowiązkowo na Max volume!"

  Igor: "Rok 1987 przyniósł masę nagrań, które pchnęły metal w nowe rejony - od "Into The Pandemonium" Celtic Frost, przez "Killing Technology" Voivod, aż po "Under The Sign Of The Black Mark" Bathory. Nie było zatem zaskoczeniem, że na "Schizophrenia" dokonaliśmy skoku z black/death metalowych rejonów w bardziej thrashową estetykę. Mieliśmy zachowane jakieś pomysły z czasów "Morbid Visions" i trochę nowych kawałków. Wciąż jestem bardzo dumny z tego co napisaliśmy na tę płytę i jeszcze bardziej dumny z tego jak wyszło ponowne ich nagranie."

  Co do udziału innych osób - na gitarze prowadzącej wsparł ich Travis Stone z Pig Destroyer, a bas nagrał syn Maxa - Igor Amadeus Cavalera Jr. (Go Ahead And Die, Healing Magic).

  Tracklista:
  1 Intro - Re-Recorded
  2 From the Past Comes the Storms - Re-Recorded
  3 To the Wall - Re-Recorded
  4 Escape to the Void - Re-Recorded
  5 Inquisition Symphony - Re-Recorded
  6 Screams Behind the Shadows - Re-Recorded
  7 Septic Schizo - Re-Recorded
  8 The Abyss - Re-Recorded
  9 R.I.P. (Rest in Pain) - Re-Recorded
  10 Nightmares of Delirium

  www.cavaleraconspiracy.net
  www.facebook.com/cavaleraconspiracy
  Szukaj więcej o Cavalera Conspiracy

Recenzja

Primitive Warfare

Extinction Protocol
Dla tych, którzy mają ogolone głowy na łyso, nadrukowane czaszki i druty kolczaste na kapturach i czują się swobodnie w obecności cmentarnych pomników okładka Primitive Warfare powinna wydawa...

Recenzja

Mörtual

Evil Incarnation
Leżąca na pomoście obu Ameryk niewielka Kostaryka na pierwszy rzut oka nie kojarzy się z z trząchającymi dynią wielbicielami hałasu, ale tamtejsza scena, skupiona głównie w San José (stolic...