upcoming releases

 • Caveman Cult

  BLOOD AND EXTINCTION

  record label: Nuclear War Now! Productions
  date of release: 2021-10-01
  USA

  The mighty Caveman Cult have returned with another absolute banger. Everything about this record hit your sweet spots; raspy-ass vocals, military drumming, memorable songs and the production compliments the savagery of the tracks. Probably their best record to date, and that IS saying something. If first wave war metal is your thing and it should be, don’t sleep.

  nuclearwarnowproductions.bandcamp.com
  cavemancult.bandcamp.com/

  search for Caveman Cult
 • listen and enjoy!
Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.