upcoming releases

 • Drawn and Quartered

  CONGREGATION PESTILENCE

  record label: Krucyator Productions
  date of release: 2021-07-02
  USA

  Ósmy duży krążek weteranów death metalowego mroku z Seattle. Nigdy nie odkryli Ameryki na nowo, ale ich umiejętności w kreowaniu gęstego, smolistego wywaru z najlepszych elementów "-ation death metalu" stawiała ich zawsze w czołówce podziemnego frontu. Nagrania miały miejsce w prywatnym studio Kuciemby (Plague Pit), a jedynie bębny zarejestrowano w Die Burning Studio u Chrisa Manino.

  Track list :
  1 Death's Disciple
  2 Age Of Ignorance
  3 Oblivion Pilgrimage
  4 Proliferation Of Disease
  5 Dispensation (Rise Of The Antichrist)
  6 Six Devils (Trepanation)
  7 Carnage Atrocity
  8 Rotting Abomination (The Cleansing)
  9 Congregation Pestilence

  Kelly Shane Kuciemba – Six Knives of Plague and Darkness
  Herb Burke – Four Mass Graves, Contagion Delivery
  Simon Dorfman – Hammers of Pestilent Bloodshed

  www.facebook.com/drawnandquartered
  www.facebook.com/krucyatorproductions
  krucyatorproductions.e-monsite.com/
  krucyator.bandcamp.com

  search for Drawn and Quartered
 • listen and enjoy!
Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.