upcoming releases

 • Hell Strike

  HELLSTRIKE

  record label: Chaos Records
  date of release: 2021-07-16
  USA

  Hell Strike powołali całkiem niedawno do życia muzycy m.in. takich zespołów jak Ascended Dead, Ritual Necromancy i Bloodsoaked. Charlie Koryn, Johnatan Quintana i José Luis Rodríguez spotkali się razem na jakimś koncercie i rozmawiali o wspólnym pogrywaniu na próbach jakichś staroci. Pomimo faktu, że mieszkali w różnych miastach (Seattle i Portland) to już wkrótce, w 2017 wystartowali z pierwszymi próbami. Krótko potem do składu dołączył Jon Reiner, z którym zdązyli zagrać kilka produktywnych prób, aż w 2018, ze względu na obowiązki w innych zepołach, projekt Hell Rise został na jakiś czas odstawiony na bok. Dopiero w grudniu 2019 udało im się w końcu zarejestrować utwory, które złożyły się na mini-album "Hellstrike". Stylistycznie wraca on do black/death z wczesnych lat 2000-ych i death metalu lat 90-tych przywodząc na myśl takie nazwy jak Sadistic Intent, Grotesque, The Chasm, Necrophobic, Mortem czy Order From Chaos.

  Skład Hell Strike:
  Charlie Koryn: bębny / dodatkowy wokal
  Johnatan Quintana: gitara / dodatkowy wokal
  José Luis Rodríguez: gitara / wokal
  Jon Reiner: bas / wokal

  Nagrano w The Underworld Studio, Portland, Ore. w grudniu 2019 i lipcu 2020. Całością nagrań zawiadował Charlie Koryn. Miksy zrobił Pablo Clares w studio Dm6 Studio, a reamplifikację i mastering Tore Stjerna w swoim Necromorbus Studio. Autorem muzyki i tekstów jest Jose Luis Rodriguez, ale aranżację i wykonanie zawdzięczamy całemu Hell Strike. Za okłądkę odpowiada Misanthropic Art, a za logo zespołu Diego "Hellbastard" Mena. W refrenie "Chains Of Frost" pojawił się niejaki Jayden Cleveland "Najmłodszy death metalowy growler".

  chaos-records.bandcamp.com
  www.chaos-records.com
  www.facebook.com/chaosrecords

  search for Hell Strike
 • listen and enjoy!
Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.