upcoming releases

 • Cerebral Rot

  EXCRETION OF MORTALITY

  record label: 20 Buck Spin
  date of release: 2021-06-25
  USA

  Drugi pełniak stacjonujących w Seattle death metalowych maniaków z Cerebral Rot. Mięsiście rzężące gitary, łopoczące nisko bębny i niesamowity growl z zaświatów Iana. Esencja cuchnącej rozkładem formy w stylu wczesnego Carcass, Autopsy i Impetigo, ale z dodatkowym, epickim charakterem. Absolutny mus dla wielbicieli death metalowej zgnilizny.

  Skład:
  Clyle Lindstrom - gitara
  Ian Schwab - gitara / wokal
  Zach Nehl - bas
  Drew O'Bryant - bębny

  Nagrania: Detto w Soundhouse Studio, Seattle, WA
  Miksy: Detto w Sentinel Recording Studio, Seattle, WA
  Mastering: Dan Lowndes w Resonance Sound Studio
  Okładka: Karina Monzon
  Zdjęcie zespołu: Erin Severson
  Skład graficzny: Dan Fried

  www.facebook.com/cerebralrotdm/
  www.20buckspin.com/
  www.facebook.com/20buckspin

  search for Cerebral Rot
 • listen and enjoy!
Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.