upcoming releases

 • Unleashed

  THE KING LOST HIS CROWN

  record label: Napalm Records
  date of release: 2021-11-12
  SWEDEN

  Trzy lata po wydaniu "The Hunt for White Christ" (2018), kultowa, szwedzka legenda death metalu Unleashed powraca z nowym studyjnym albumem. Pierwszy udostępniony utwór, "The King Lost His Crown" do posłuchania poniżej.

  Johnny o pierwszym singlu:
  "W następstwie bitwy o Jorsalę, gdzie wojownicy Midgardu odnieśli zwycięstwo, Biały Chrystus jest teraz ścigany z niegdyś tak świętego miasta. Wróg uchodzi na pustynię, a jego armie tracą wiarę w swojego przywódcę. Wydaje się, że król stracił koronę".

  Zespół tak zapowiada nową płytę:
  "Mamy nadzieję, że naszym wojownikom na całym świecie spodoba się nowy album tak samo jak poprzednie. Jak zawsze staraliśmy się trzymać naszych korzeni, testując naszą stal, aby jeszcze bardziej rozwinąć gatunek Viking Death Metal.
  Chwała Odynowi!
  Johny & The Boys"


  Preordery: smarturl.it/NoSignOfLife
  www.facebook.com/unleashed
  www.facebook.com/napalmrecords

  search for Unleashed
 • listen and enjoy!
Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.