upcoming releases

 • Azazel

  AEGRUM SATANAS TECUM

  record label: Primitive Reaction
  date of release: 2021-09-24
  FINLAND

  Stawiając na jakość, a nie ilość, weterani fińskiej sceny black dostarczają dopiero trzeci album, na którym zwyczajowo znajdziemy nieskrępowane bluźnierstwo i gatunkowy tradycjonalizm. Kolejna ich produkcja, która brzmi niczym mokry sen każdego fana tęskniącego za starą szkołą nie tylko w zakresie form muzycznych, ale też klimatu i ogólnego podejścia zespołu. Azazel mają w sobie urok Hellhammer, wczesnego Bathory w skrzyżowaniu z Archgoat, Beherit czy Mystifier i nie sposób oderwać się od ich gloryfikujących Bestię hymnów.

  Wydanie w formie winyla, CD i limitowanej do 100 szt. kasety.

  www.facebook.com/Azazelblackmetalfinland
  www.primitivereaction.com/
  primitivereaction.bandcamp.com

  search for Azazel
 • listen and enjoy!
Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.