upcoming releases

 • Runemagick

  BEYOND THE CENOTAPH OF MANKIND

  record label: Hammerheart Records
  date of release: 2023-04-28
  SWEDEN

  Trzynasty album tej chyba niedocenianej szwedzkiej ekipy. Cały materiał został zmiksowany i zmasterowany przez Johana Bäckmana w Raven Noise Studio. Za okładkę odpowiada Denny Surreal Art. Preordery (CD, LP, formaty cyfrowe) już ruszyły: https://runemagick.lnk.to/betondthecenotaphofmankind

  Jak czytamy w notce od Hammerheart: "Eksplorują najmroczniejsze pokłady miażdżącego death/doom metalu, aby wydobyć groove zmuszający słuchacza do nieustannego headbangingu. Runemagick to jeden z najbardziej niedocenianych zespołów w historii metalu, a ich mroczny charakter jest stosunkowo nieoczywisty. Pod względam muzycznym, biorąc pod uwagę wokal, klimat i zatopienie w nieziemkich królestwach okultyzmu, w zasadzie nie mają sobie równych. Pomimo jednak płodnych 30 lat istnienia wciąż pozostają gdzieś na marginesie - doceniani wysoko przez niektórych, ale niedostatecznie wysoko biorąc pod uwagę ogólną jakość ich twórczości."

  Tracklista CD/Digital:
  1. Archaic Magick (After the Red Sun)
  2. Endless Night and Eternal End
  3. Revocation of Spectral Paths
  4. The Storm Rode Beyond the Firmament
  5. Nocturnal Deities of Winter
  6. Beyond the Cenotaph of Mankind

  Tracklista LP:
  1. Archaic Magick (After the Red Sun)
  2. Endless Night and Eternal End
  3. Visions of Nothing (Interlude to the Other Side)
  3. The Storm Rode Beyond the Firmament
  4. Nocturnal Deities of Winter
  5. Beyond the Cenotaph of Mankind

  www.facebook.com/runemagick
  runemagick.se
  www.facebook.com/hammerheartrecords
  www.hammerheart.com

  search for Runemagick

Epitome

...co do saksofonu to był to przypadek całkowity. Bo idąc coś zjeść do miasta napotkaliśmy kolesia który na ulicy grał na saksofonie. Zagadałem do niego żeby nagrał nam jakieś partie i zgodził się. Oczywiście nie miał pojęcia na co się porwał, do tego komunikacja nie była najlepsza, bo okazał się być obywatelem Ukrainy i język polski nie był dobry albo w ogóle go nie było...

Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.