upcoming releases

 • Straight Hate

  SLAVES OF FALSENESS

  record label: Selfmadegod
  date of release: 2023-03-10
  POLAND

  Trzeci pełniak chełmsko-lubelskiej grind/death metalowej kapeli. Materiał został nagrany w dwóch lokalizacjach: Roslyn Studio z producentem Krzysztofem Godyckim oraz we własnym studio zespołu, Sound Territory z basistą Przemysławem Bojarem, który odpowiada także za miks i mastering. Okładkę oraz całą oprawę graficzną wykonał Maciej Kamuda (Agathocles, Deivos, Parricide, Throneum).

  Tracklista:
  1. Decay
  2. Cursed
  3. Yorkshire Ripper
  4. Infester
  5. Spongers
  6. Egzystencja
  7. Corrupted Leader
  8. Selfness
  9. Awhile
  10. Stalker
  11. Inhuman Justice
  12. The Curtain Has Fallen
  13. Poison Ivy
  14. Offender
  15. Slaves Of Falseness
  16. Yesterday

  www.facebook.com/sthtpl
  straighthatepl.bandcamp.com/

  search for Straight Hate
 • listen and enjoy!
Epitome

...co do saksofonu to był to przypadek całkowity. Bo idąc coś zjeść do miasta napotkaliśmy kolesia który na ulicy grał na saksofonie. Zagadałem do niego żeby nagrał nam jakieś partie i zgodził się. Oczywiście nie miał pojęcia na co się porwał, do tego komunikacja nie była najlepsza, bo okazał się być obywatelem Ukrainy i język polski nie był dobry albo w ogóle go nie było...

Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.