news

the newest reviews

Entropia

Vacuum ___2018
Klimatyczny jogging metal. Absurdalna szuflada? A do diabła z tym. Ta płyta naprawdę zmusza do fizycznej aktywności, zmiany przerzutki na szybszą, skakania przez kaniony i wbiegania na ośmiotysięczniki. To jest dosłownie godzinna reklama energetyków w okołometalowej oprawie. Króliczek Alcatela eksploduje w spazmach przeładowania, Lion odgryza głowę próbującego go zjeść dziecka, d...

Envig

By Human Hands ___2018
Klasyczny, motoryczny groove death metal. Ciężko walcujące się riffy, brzmiące tak, jakby zamiast strun gitarzyści założyli sobie czołgowe gąsienice, tratująca niczym batalion piechoty sekcja rytmiczna, wokalista ryczący niskim, zdartym growlem kolejne wersy żywcem wyjęte z “Na Zachodzie bez zmian” Remarque’a i unoszący się nieodzownie nad całością duch potężnego Bolt Th...

news

 • "Dead Condemnation" i "Invisible Circle" Armagedon na winylach w czerwcu w WHP

  2015-05-14

  Jak informuje Witching Hour Productions, już 26 czerwca ukażą się limitowane edycje winylowe oraz kasetowe "Dead Condemnation" oraz "Invisible Circle" legendy naszej sceny death metalowej - Armagedon.

  Nikomu kto ma choćby blade pojęcie o krajowej scenie death metalowej nie trzeba tych materiałów reklamować, ale dla jakichś niezorientowanych wyjątków i młodzieży cytujemy notkę prasową wydawcy: ""Dead Condemnation"  to jedno z najlepszych polskich death metalowych dem początku lat 90-tych.Monumentalność, perfekcja, siła, dźwiękowa precyzja to cechy które od początku charakteryzowały twórczość Armagedon, natomiast "Invisible Circle" to przez wielu płyta określana mianem zaprzepaszczonej szansy, szansy na światową karierę Armagedon, przez wielu krytyków również bardziej doceniana niż "The Ultimate Incnantation" Vader płyty która ukazała się w tym samym czasie."

  Oba nagrania zostaną wydane jako limitowane winyle w opakowaniu typu gatefold. Mastery na specjalne edycje przygotował Arkadiusz "Malta" Malczewski, a  oprawę graficzną odświeżył Michał "Xaay" Loranc. Dodatkowo wydane zostaną limitowane kasety oraz koszulka. Już dzisiaj zamówienia można składać na stronie: store.witchinghour.pl

   

  www.witchinghour.pl

  added by: Olo
  source: Witching Hour Productions

  ArmagedonWitching Hour Productions


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.