news

the newest reviews

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

Betrayer

Scaregod ___2018
Wreszcie! Wreszcie w pełni godny następca genialnego “Necronomical Exmortis” - demo, które wyniosło Betrayer na top death metalowej sceny w naszym kraju i którego, w mojej ocenie nie pobili już ani na “Calamity”, ani tym bardziej powrotnym “Infernum in Terra” - obydwa skądinąd zajebiste albumy, ale albo każdemu odrobinę czegoś brakowało, albo czegoś było za dużo - nawet ...

news

 • "Dead Condemnation" i "Invisible Circle" Armagedon na winylach w czerwcu w WHP

  2015-05-14

  Jak informuje Witching Hour Productions, już 26 czerwca ukażą się limitowane edycje winylowe oraz kasetowe "Dead Condemnation" oraz "Invisible Circle" legendy naszej sceny death metalowej - Armagedon.

  Nikomu kto ma choćby blade pojęcie o krajowej scenie death metalowej nie trzeba tych materiałów reklamować, ale dla jakichś niezorientowanych wyjątków i młodzieży cytujemy notkę prasową wydawcy: ""Dead Condemnation"  to jedno z najlepszych polskich death metalowych dem początku lat 90-tych.Monumentalność, perfekcja, siła, dźwiękowa precyzja to cechy które od początku charakteryzowały twórczość Armagedon, natomiast "Invisible Circle" to przez wielu płyta określana mianem zaprzepaszczonej szansy, szansy na światową karierę Armagedon, przez wielu krytyków również bardziej doceniana niż "The Ultimate Incnantation" Vader płyty która ukazała się w tym samym czasie."

  Oba nagrania zostaną wydane jako limitowane winyle w opakowaniu typu gatefold. Mastery na specjalne edycje przygotował Arkadiusz "Malta" Malczewski, a  oprawę graficzną odświeżył Michał "Xaay" Loranc. Dodatkowo wydane zostaną limitowane kasety oraz koszulka. Już dzisiaj zamówienia można składać na stronie: store.witchinghour.pl

   

  www.witchinghour.pl

  added by: Olo
  source: Witching Hour Productions

  ArmagedonWitching Hour Productions


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.