TODAY IS A RELEASE DAY OF

DEATH COURIER

NECROTIC VERSES

news

the newest reviews

Rattenfänger

Geisslerlieder ___2019
Przyznam szczerze, że Roman Saenko, razem z resztą ekipy z Drudkh zaimponowali mi tym, że u szczytu eksplozji nowej fali old school doom/death metalu udało im się wyjść z czymś, co będzie brzmiało klasycznie, nawet antycznie, a przy tym miało jednak własny, wyjątkowy charakter. W tłumie rekultywatorów szkoły -ation death metalu, starej Finlandii i Szwecji styl Rattenfänger wyróż...

Deiphago

I, The Devil ___2019
Uwielbiam ten zespół zwłaszcza od czasów, gdy ich płyty przestały tonąć w zalewie pogłosów i postawili na bardziej zbite brzmienie. Na “I, The Devil” ewolucja tego podejścia postąpiła jeszcze dalej zabierając nas wręcz bardzo blisko innych rejonów muzycznych. Chaotyczny war/black? To już jest bardziej bestialski, bezwzględny, sataniczny powerviolence. Utwory, na crustowy wzó...

news

 • Nowy MCD Hate Them All w Old Temple

  2019-04-01

  Kolejną nowością firmowaną logiem Old Temple jest nowy minialbum katowickiego Hate Them All "Goat Tormentor". Jak czytamy w notce wydawcy: "Każda próba w piwniczych ciemnościach to misterium nienawiści. Horda podążając raz obraną ścieżką rzuca Wam w twarz "Goat Tormentor". MCD to siedem utworów wściekłego Black Metalu zrodzonego w piekle, a nie zaciszu studia nagrań. Bez cięć, bez wklejeń, bez cyfrowych poprawek. Plując w twarz podążającym za trendami, ociekający alkoholem, wulgarny, agresywny po prostu (nie)czysty pieprzony metal. Szczery przekaz opatrzony bluźnierczą grafiką Somluck'a Sapenthong. Gościnne w dwóch utworach na wokalach Hellscreamaross (Offence, Witchfuck) i Beer Drinker (Brudny Skurwiel). Album wydany w standardowym pudełku na złotym CD. Wszystkie kopie ręcznie numerowane." CD dostępny będzie od 5 kwietnia.

  Zamówienia: www.shop.oldtemple.com/hate-them-all-goat-tormentor-p-1766.html
  Odsłuch: oldtemple.bandcamp.com/album/hate-them-all-goat-tormentor

   

  www.shop.oldtemple.com/
  oldtemple.bandcamp.com
  www.facebook.com/eryk.temple

  added by: Olo
  source: Old Temple

  Hate Them AllOld Temple


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.