TODAY IS A RELEASE DAY OF

DEATH COURIER

NECROTIC VERSES

news

the newest reviews

Rattenfänger

Geisslerlieder ___2019
Przyznam szczerze, że Roman Saenko, razem z resztą ekipy z Drudkh zaimponowali mi tym, że u szczytu eksplozji nowej fali old school doom/death metalu udało im się wyjść z czymś, co będzie brzmiało klasycznie, nawet antycznie, a przy tym miało jednak własny, wyjątkowy charakter. W tłumie rekultywatorów szkoły -ation death metalu, starej Finlandii i Szwecji styl Rattenfänger wyróż...

Deiphago

I, The Devil ___2019
Uwielbiam ten zespół zwłaszcza od czasów, gdy ich płyty przestały tonąć w zalewie pogłosów i postawili na bardziej zbite brzmienie. Na “I, The Devil” ewolucja tego podejścia postąpiła jeszcze dalej zabierając nas wręcz bardzo blisko innych rejonów muzycznych. Chaotyczny war/black? To już jest bardziej bestialski, bezwzględny, sataniczny powerviolence. Utwory, na crustowy wzó...

news

 • Trasa Mgła, Revenge, Deus Mortem storpedowana przez Antifę, dwa koncerty w Niemczech odwołane

  2019-04-28

  Mgła opublikowała dziś na swoim profilu FB info, w którym informuje o odwołaniu do tej pory dwóch koncertów z ich ledwo rozpoczętej, europejskiej trasy. Właściciele klubu Columbia Theater w Berlinie odwołali dzisiaj, 28 kwietnia imprezę na kilka godzin przed koncertem (zobacz krótkie info na stronie klubu). Nie odbędzie się także koncert w Monachium w klubie Backstage, który planowany był na 1 maja (strrona z oświadczeniem organizatorów). Główne zarzuty kierowane są w kierunku występującego na części trasy jako support Deus Mortem i ich związków z Infernal War. Poniżej luźne tłumaczenie oświadczenia zespołu:

  "Zostaliśmy ofiarami kampanii oszczerstw zbiegającej się z początkiem naszej europejskiej trasy. Padają fałszywe oskarżenia o politycznej naturze muzyki Mgła - typowe obrzucanie błotem w nadziei, że coś się przyklei. W połączeniu z groźbami i presją wywieraną na organizatorach doprowadziło to do odwołania już dwóch koncertów.

  Zdecydowaliśmy się na podjęcie prawnych kroków przeciwko źródłom tego publicznego szkalowania. Po raz pierwszy prosimy też naszych fanów o pomoc i wsparcie. Prosimy o zachowywanie zrzutów stron itp. materiałów o charakterze oczerniającym, które mogą być wymagane jako materiał posiłkowy. Podobnie, jeżeli adresowane były w Waszym kierunku groźby za planowanie uczestnictwa lub pracę jako osoba wspierająca trasę prosimy o zachowanie emaili, wiadomości tekstowych, wpisów na forum itp. które później będziemy mogli użyć jako dowodów w sprawie.

  Z góry wielkie dzięki także za wszelkie słowa wsparcia (emailowe, telefoniczne) od fanów do organizatorów imprez. Prosimy też o wyrozumiałość dla nich - pamiętajcie, że są oni ofiarami nękania i gróźb pod ich adresem.

  W całym tym cyrku najbardziej pokrzywdzeni są nasi fani, którzy nie będą w stanie obejrzeć występu, za który już zapłacili. Są to jedyne osoby, którym należą się nasze przeprosiny za całą sytuację. Jedyne co możemy zaoferować to rabat w naszym sklepie internetowym dla wszystkich, którzy zakupili już bilety na koncerty, które zostały odwołane. Jeżeli impreza, na którą się wybieracie została odwołana prosimy o wysyłkę elektronicznego potwierdzenia lub skanu biletu na discount@no-solace.com, aby otrzymać wspomniany rabat (prosimy także o kilka dni cierpliwości ze względu na zaistniałe okoliczności). "

   

  www.facebook.com/mglaofficial
  www.no-solace.com

  added by: Olo
  source: fb/mglaofficial

  MgłaRevengeDeus MortemDoombringerLeft Hand SoundsAntifa


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.