news

the newest reviews

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

Betrayer

Scaregod ___2018
Wreszcie! Wreszcie w pełni godny następca genialnego “Necronomical Exmortis” - demo, które wyniosło Betrayer na top death metalowej sceny w naszym kraju i którego, w mojej ocenie nie pobili już ani na “Calamity”, ani tym bardziej powrotnym “Infernum in Terra” - obydwa skądinąd zajebiste albumy, ale albo każdemu odrobinę czegoś brakowało, albo czegoś było za dużo - nawet ...

news

 • Do sklepów trafiło specjalne wydawnictwo z okazji 40. lecia zespołu Venom: "In Nomine Satanas"

  2019-06-01

  31 maja do sklepów trafiło specjalne wydawnictwo z okazji 40. lecia zespołu Venom: "In Nomine Satanas".

   

  Wydawnictwo jest totalną gratką dla fanów zespołu i każdego fana metalu. Wersja box set zawiera pięć pierwszych płyt zespołu na winylach, uważanych za podstawę muzyki metalowej na świecie: "Welcome To Hell", "Black Metal", "At War With Satan", "Possessed", "Eine Kleine Nachtmusik".

  Okładki są wyjątkowo starannie wykonane (np. Black Metal posiada pięknie perforowany tytuł). Dodatkowo jest także płyta specjalna: Sons Of Satan, która zawiera utwory w wersji demo. Poza tym singiel Bloodlust, w wersji specjalnie tłoczonego 7" winyla, w specjalnym kształcie.

  Poza płytami w box secie jest książka ze zdjęciami i historią zespołu, spisaną przez dziennikarza, Dom'a Lawsona. W pudełku znaleźć można także: naszywkę na kurtkę, plakaty, etc.

  Wideo z odpakowywania płyty: www.youtube.com/watch?v=RzQ2_li4hEI

  Poza wersją box set, są także wersje 2CD i 2LP, z zebranymi najważniejszymi utworami zespołu plus dodatkowymi, bonusowymi kawałkami.

  Link do sklepów: venomlegions.lnk.to/INSBoxPR

   

  Venom online:
  venomslegions.com
  htp://facebook.com/officialvenomband

  added by: Olo
  source: Filip Sarniak

  Venom


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.