news

the newest reviews

Draghkar

At The Crossroads Of Infinity ___2020
Reklamowany w zeszłym roku składak różnych materiałów Draghkar był atrakcyjny tylko na papierze, w notkach prasowych od Horror Pain Gore - death/doom z nawiązaniami do fińskich klasyków - to mogło rozbudzać apetyty, nawet jeżeli nie jest to ostatnio jakiś oryginalny kierunek. Niestety wydawca nie wspominał wtedy nic o tragicznym warsztacie, paździerzowatych melodiach i koncepcyjnym...

Carbonized Innocents

Demo 2020 ___2020
Cóż za cudowne kilka minut muzyki! Żadnego intro srintro, żadnego ostrzeżenia, parental, srental advisory czy trailerów, które miałyby za zadanie przygotować metalową gawiedź na to muzyczne tornado. Żadnej reklamy, ani zapowiedzi ze strony wielkich wytwórni, które pewnie o tym zespole nawet nie wiedzą. A tu nagle, jak niezapowiedziany strzał w ryj zza rogu ciemnej uliczki, w jakiej...

news

 • LvxCælis (chi) wraca w Halloween

  2019-09-18

  Pochodzący z południowej części Chile wyznawcy starej szkoły black metalu z LvxCælis zapowiedzieli na 31 października premierę swojego trzeciego pełnowymiarowego albumu, tajemniczo zatytułowanego "Maher Shalal Hash Baz". Pozycja ta ukaże się nakładem Lamech Records, jak brzmi - możecie się przekonać już teraz. Fani starego dobrego Bathory zdecydowanie powinni się tematem zainteresować. 

   Tracklista:

  1 Beyond the Falling Stars

  2 Fading into Golgotha

  3 Throne of Doom

  4 The Beginning was the End

  5 Kiss the Skull

  6 Raising Above the Demiurge

  7 Awakening the Final Chaos 


  www.facebook.com/LvxCaelis407

  www.lamech-records.org

  www.facebook.com/lamechrecords

  added by: Paweł Palica
  source: Suspicious Activities PR

  LvxCælisLamech Records


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.