news

the newest reviews

Draghkar

At The Crossroads Of Infinity ___2020
Reklamowany w zeszłym roku składak różnych materiałów Draghkar był atrakcyjny tylko na papierze, w notkach prasowych od Horror Pain Gore - death/doom z nawiązaniami do fińskich klasyków - to mogło rozbudzać apetyty, nawet jeżeli nie jest to ostatnio jakiś oryginalny kierunek. Niestety wydawca nie wspominał wtedy nic o tragicznym warsztacie, paździerzowatych melodiach i koncepcyjnym...

Carbonized Innocents

Demo 2020 ___2020
Cóż za cudowne kilka minut muzyki! Żadnego intro srintro, żadnego ostrzeżenia, parental, srental advisory czy trailerów, które miałyby za zadanie przygotować metalową gawiedź na to muzyczne tornado. Żadnej reklamy, ani zapowiedzi ze strony wielkich wytwórni, które pewnie o tym zespole nawet nie wiedzą. A tu nagle, jak niezapowiedziany strzał w ryj zza rogu ciemnej uliczki, w jakiej...

news

 • Drugi album Capilla Ardiente (chi) w sprzedaży

  2019-09-20

  13 września miała miejsce premiera drugiego pełnowymiarowego albumu chilisjkich epic/doom metalowców z Capilla Ardiente, zatytułowanego "The Siege". Zespół, w którego skład wchodzą muzycy znani z Procession, Poema Arcanus i Atomic Aggressor, zarejestrował z myślą o nim cztery bardzo rozbudowane kompozycje, trwające łącznie 45 minut, wydanie całości powierzone zostało niemieckiej High Roller Records. 

   Tracklista:

   1. The Open Arms, The Open Wounds

  2. The Crimson Fortress

  3. The Spell of Concealment

  4. Fallen Alphas and the Rising Omega


  www.facebook.com/Capilla-Ardiente-276244682414001

  www.hrrecords.de

  added by: Paweł Palica
  source: Capilla Ardiente

  Capilla Ardientehigh roller recordssiegeprocession


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.