news

the newest reviews

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

news

 • Debiut Oath of Cruelty (us) w grudniu w Dark Descent

  2019-11-08

  Stacjonujące w Houston death/thrashowe trio Oath Of Cruelty po dwóch demo i 7" epce "Hellish Decimation" z 2014 zadebiutuje wreszcie tej zimy pełnoczasowym materiałem w barwach Dark Descent Records. Ich pierwszy album nosić będzie tytuł "Summary Execution at Dawn" i ukaże się 9 grudnia na CD, w wersji cyfrowej oraz na czarnym i złotym winylu. Preordery można składać na bandcampie wytwórni.

  Wokalista Dave Callier opisuje ten materiał jako "kumulację spastycznych, frenetycznych riffów i gwałtownie eksplodującej energii, przeplatanej sadystycznymi, bezwzględnymi tekstami dostarczanymi przez barbarzyński, palący wokal".

  Kawałków "Stabbing Forth with Invincible Damnation" oraz "Victory Rites of Exsanguination" możecie posłuchać poniżej:

  Tracklista:
  1.Pounding Hooves of Shrapnel
  2.Stabbing Forth with Invincible Damnation 
  3.Through Alchemy and Killing 
  4.Pathogenic Winds of Swarm
  5.Into the Chamber of Death
  6.At the Tyrant's Behest 
  7.Victory Rites of Exsanguination
  8.Denied Birth (MERCILESS cover) 
  9.Summary Execution at Dawn

  Nagrania miały miejsce u Garry'ego Brentsa (GAB Recordings) w Arlington, TX oraz u Mike'a BBQ (Audio Alive Studio) w Spring, TX. Miksy robił D Killer, mastering Dan Randall w Mammoth Sound, a okładkę Daniel "Sawblade" Shaw.

   

  www.facebook.com/OathOfCruelty
  www.darkdescentrecords.com/
  darkdescentrecords.bandcamp.com/
  www.facebook.com/DarkDescentRecords/
  twitter.com/DarkDescentRec

  added by: Olo
  source: Dark Descent Records

  Oath of CrueltyDark Descent Records


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.