news

the newest reviews

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

news

 • Straight Hate i Nuclear Holocaust łączą siły na 7" splicie

  2020-05-17

  Deformeathing Productions donosi o planach na wydanie w połowie czerwca 7" splitu dwóch grindowych rewelacji z lubelskiej ziemi - Straight Hate i Nuclear Holocaust:

  Straight Hate nie zwalnia tempa! Po świetnie przyjętym drugim pełnym albumie "Black Sheep Parade" z września ubiegłego roku SH atakuje nowymi kawałkami!

  SH używa, wydawać by się mogło, ogranych do granic możliwości patentów, rozwiązań, zagrywek... Dodając do tego jednak własny element, pomysł, wspierany pasją, oddaniem, szczerością, wraca z wybuchową, wysokooktanową mieszanką – grając jak nikt inny w tym kraju!

  Zeszłorocznym albumem "Black Sheep Parade" Straight Hate udowodnił w którym miejscu się znajduje. "East Grind Attack" potwierdza ich pozycję oraz przykłada zardzewiały gwóźdź do kolan niedowiarków, dobijając nieociosanym palem! 3 studyjne, niepublikowane wcześniej numery dostępne tylko i wyłącznie na "East Grind Attack".

  Nuclear Holocaust pozostaje jednym z najaktywniejszych zespołów na scenie UG. Wydawniczy dorobek pomimo stosunkowo krótkiego stażu musi robić wrażenie – dwa pełne albumy oraz 5 splitów. Kolejny w drodze…
  Nuclear Holocaust to koncertowa maszyna która zdziera skórę z torsów zarówno w obskurnych, małych dziurach, jak i większych salach balowych. Kiedy NH łapie wiatr w żagle, w ilości zagranych koncertów mogą z nimi konkurować tylko i wyłącznie "polskie towary eksportowe". 4 studyjne numery do niszczenia parkietów przygotowane na wyłączność z myślą o tym wydawnictwie.

  Autorem okładki jest Maciej Kamuda. Za layout odpowiada Paweł Ozon.

   

  Tracklista:

  STRAIGHT HATE:
  1. Anxiety Neurosis
  2. Living Dead
  3. East Grind Attack

  NUCLEAR HOLOCAUST:
  1. Sequence To Your Death
  2. (Give Us This Day) Our Daily Flesh
  3. Middle Finger Salute
  4. Radioactive Blood

  Płyta zostanie wydana w formie limitowanej do 500 sztuk 7" vinylowej EP’ki w trzech wersjach kolorystycznych:
  - 7" Bone White Vinyl (limit 50 sztuk)
  - 7" Brown Vinyl (limit 100 sztuk)
  - 7" Black Vinyl (limit 350 sztuk)

  Data wydania: 19.06.2020.
  Pre-order na stronie Deformeathing Prod. startuje 1.06.2020.

  Straight Hate w sieci:
  www.facebook.com/sthtpl/
  straighthatepl.bandcamp.com/

  Nuclear Holocaust w sieci:
  www.facebook.com/Nuclearmetalpunks/
  nuclearholocaust.bandcamp.com/

  Label:
  www.deformeathing.com
  www.facebook.com/deformeathing
  www.deformeathing.bandcamp.com

  added by: Olo
  source: Deformeathing Production

  Deformeathing ProductionStraight HateNuclear HolocaustMaciej KamudaPaweł Ozon


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.