news

the newest reviews

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

news

 • Wędrowcy~Tułacze~Zbiegi - "Marynistyka Suchego Lądu" na CD jeszcze w maju, nowy minialbum wkrótce

  2020-05-18

  "Marynistyka Suchego Lądu", album grupy Wędrowcy~Tułacze~Zbiegi, który był oryginalnie wydany jako 12" LP, będzie dostępny w formacie CD już 29 maja 2020 poprzez Devoted Art Propaganda, Malignant Voices i Tour de Garde.

  Tymczasem Devoted Art Propaganda już zapowiada nowy minialbum grupy "Berliner Vulkan". Pierwszego utworu z tego wydawnictwa możecie posłuchać poniżej:


  Oba materiały dostępne są w przedsprzedaży w Devoted Art Propaganda: D-A-P.org

  Przedsprzedaż CD "Marynistyka Suchego Lądu" dostępna jest też w Malignant Voices i Tour de Garde.

   

  Wędrowcy~Tułacze~Zbiegi online: Bandcamp
  Devoted Art Propaganda: D-A-P.org
  Malignant Voices: malignantvoices.com
  Tour de Garde: t-d-g.net

  added by: Olo
  source: Dominic Athanassiou

  Wędrowcy~Tułacze~ZbiegiDevoted Art PropagandaMalignant VoicesTour de Garde


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.