news

the newest reviews

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

news

 • Above Aurora (pl) zapowiada nowy album "The Shrine of Deterioration"

  2020-05-26

  Pochodzący z Poznania, ale rezydujący obecnie w Reykiaviku przedstawiciele transowego Black Metalu - Above Aurora zapowiadają wydanie swojego drugiego pełnego albumu. "The Shrine of Deterioration” ukaże się za pośrednictwem Pagan Records 6 czerwca 2020.

  Utwór "Barren Lore" jest dostępny do odsłuchu:


  Materiał nagrany został zimą tego roku i składa się z sześciu nowych kompozycji oferujących hipnotyczną podróż przez rozmaite wymiary pesymizmu. Trans, oszczędność w środkach ekspresji i niezgłębiony chłód – oto wyróżniki stylu Above Aurora.

  Tak o zawartości "The Shrine of Deterioration” wypowiadają się sami muzycy: "Płyta "The Shrine of Deterioration" prezentuje obecne oblicze zespołu, podczas gdy ludzkość zawzięcie kroczy w stronę własnej klęski. Wydaje nam się, że jest to esencja Above Aurora - nasze rozczarowania, zrezygnowanie, niesmak, a także autorefleksje w najbardziej jak do tej pory złożonym materiale, który kontynuuje wcześniej obrany kierunek”.

  "The Shrine of Deterioration" został zarejestrowany w Left Hand Sounds przez Marcina Rybickiego, zmiksowany i zmasterowany w Satanic Audio przez Haldora Grunberga. Okładka i oprawa graficzna autorstwa Kontamination Design.

  Tracklista:
  1. Blurred Luminosity
  2. Virus
  3. Barren Lore
  4. Celestial Monarch
  5. Precarious Foundations
  6. Splinters

  "The Shrine of Deterioration” ukaże się w nasępujących formatach: DIGITAL, CD, LP.

  Pre-order: tinyurl.com/y7wutg68

  Line-up:
  O. - Drums
  V. - Guitars, Bass, Vocals
  D. - Bass

   

  Above Aurora online: www.facebook.com/aboveaurorapl

  Pagan Records online:
  Website / Shop: www.pagan-records.com
  Facebook: www.facebook.com/paganrecords
  Bandcamp: paganrecords.bandcamp.com
  YouTube: www.youtube.com/paganrecords

  added by: Olo
  source: Left Hand Sounds

  Above AuroraLeft Hand SoundsMarcin RybickiSatanic AudioHaldor GrunbergKontamination Design


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.