news

the newest reviews

Dwaal

Gospel of the Vile ___2020
Post metal i sludge/doom metal to modne ostatnio kierunki, ale, do cholery - koniecznie zróbcie w pierwszych rzędach jeszcze miejsce dla norweskiego Dwaal. Sam fakt, że ta płyta to debiut już robi wrażenie. To jest poziom, do którego większość zespołów dochodzi przez lata, a Dwaal mają na koncie przecież zaledwie jedną, wydaną własnym sumptem epkę, a wcześniej tylko jedno demo -...

Sadokist

Necrodual Dimension Funeral Storms ___2019
Sadokist to niezła banda fińskich pojebańców. Zdecydowanie bardziej niż na główkowanie nad złożonością swoich utworów stawiają na podziemną autentyczność, bezkompromisowość i konserwatywny, metalowy satanizm, w którym bluźnierstwo przeciwko wszelkim świętościom i normom społecznym jest jedyną, akceptowalną formą składania hołdu dla Piekła. Ta otoczka i wyraźne, wła...

news

 • Imperial Triumphant (us) ujawniają pierwszy singiel z nowego albumu "Alphaville"

  2020-05-29

  Awangardowi black metalowcy z nowojorskiego Imperial Triumphant zapowiadają swój czwarty, studyjny album "Alphaville", którego wydanie Century Media zaplanowała na 31 lipca.

  "Nikt nie wie jak będzie wyglądała przyszłość. Niektórzy mogą znać ogólny zarys tego co nadejdzie, a inni będą się o to zakładać. Być może żyjemy tym. Być może będzie zupełnie inaczej. Gdybyśmy mieli magiczną, szklaną kulę, która ujawniałaby tysiąclecia powtarzających się wydarzeń zaobserwowalibyśmy wielkie sny o jasnej przyszłości, zbudowane na regularnych zmianach, które ostatecznie prowadzą do upadku. Patrzcie w przyszłość!"
  -Imperial Triumphant

  Poniżej utwór "Rotted Futures":


  "Alphaville" jest już dostępne w przedsprzedaży w wielu wersjach kolorystycznych, limitach, na CD i z nowym merchem od 20th Century Studios, Evil Greed i Night Shift Merch, a także w postaci limitowanego winyla od magazynu Revolver. Dokładne opisy i linki poniżej.

  Century Media World
  - Gatefold Empire Black 2LP & LP-Booklet & Poster (black Vinyl)
  - Gatefold Atomic Sunrise 2LP & LP-Booklet & Poster (transp. sun yellow Vinyl)
  - Gatefold Statue of Verdigris 2LP & LP-Booklet & Poster (mint colored Vinyl)
  Link do klepu: bit.ly/2ZNAyUZ

  Century Media US:
  - Gatefold Grand Central Gold 2LP & LP-Booklet & Poster (gold Vinyl)
  Link do sklepu: bit.ly/3gDqBj8

  Evil Greed:
  -Gatefold Broadway Blues 2LP & LP-Booklet & Poster (opaque blue Vinyl)
  Link do sklepu: bit.ly/2XJD8bM

  Nightshift:
  -Gatefold Blood of Wall Street 2LP & LP-Booklet & Poster (dark green Vinyl)
  Link do sklepu: bit.ly/2M9UFon

  Revolver:
  -Gatefold Ivory Towers 2LP & LP-Booklet & Poster (white Vinyl)
  Link do sklepu: bit.ly/2M9gOmT

   

  www.facebook.com/imperialtriumphant/
  imperial-triumphant.com

  added by: Olo
  source: fb.com/imperialtriumphant

  Imperial TriumphantCentury Media


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.