news

the newest reviews

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

news

 • Never Surrender vol. III przeniesione na listopad 2021

  2020-06-05

  W związku z ograniczeniami społecznymi i podróżniczymi wynikającymi z COVID-19, Iron Bonehead Productions zdecydowała, że planowanie Never Surrender Fest na listopad tego roku jest niepraktyczne i obarczone dużym ryzykiem niepewności. Wytwórnia przesuwa więc imprezę o rok i nowa data to 4-6 listopada 2021 r. Jak na razie niezmieniony  pozostaje ogłoszony oryginalnie skład, poza jedną drobną aktualizacją - amerykańskie Prosanctus Inferi zostanie zastąpione przez japoński Abigail. Zakupione dotychczas bilety zachowują oczywiście swoją ważność. Zwrot pieniędzy na specjalne żądanie jest możliwy jeszcze przez dwa miesiące.

  Data: 4-6.11.2021
  Miejsce: Berlin @ Columbia Theater
  Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/472205516737717/

  Zespoły:
  ABIGAIL (Japan)
  ANCIENT MOON (International)
  ARES KINGDOM (USA)
  BLOOD (Germany)
  BLUE HUMMINGBIRD ON THE LEFT (USA)
  CENOTAPHE (France)
  DEATH WORSHIP (Canada)
  DEATHLY SCYTHE (Chile)
  DOOMBRINGER (Poland)
  EMBRACE OF THORNS (Greece)
  EMPIRE OF THE MOON (Greece)
  GENOCIDE SHRINES (Sri Lanka)
  GRABUNHOLD (Germany)
  HAGZISSA (Austria)
  HORN (Germany)
  IMPETUOUS RITUAL (Australia)
  MALAKHIM (Sweden)
  MASACRE (Colombia)
  MORTUARY (Mexico)
  MYSTIFIER (Brazil)
  ROPE SECT (Germany)
  SEX MESSIAH (Japan)
  STARGAZER (Australia)
  THE FUNERAL ORCHESTRA (Sweden)
  THE SATAN'S SCOURGE (Colombia)
  VARATHRON (Greece)
  VOLAHN (USA)
  WEREGOAT (USA)

   

  www.facebook.com/IronBoneheadProductions
  ironbonehead.de

  added by: Olo
  source: fb.com/IronBoneheadProductions

  Never Surrender FestIron Bonehead Productions


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.