news

the newest reviews

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

news

 • Incantation (us) - nowy album w sierpniu, utwór do odsłuchu

  2020-06-25

  Jak donosi Relapse Records, 21 sierpnia światło dzienne przesłoni nam nowy album pionierów death/doom z Incantation - "Sect of Vile Divinities". Wytwórnia upubliczniła już pierwszy walec zatytułowany "Propitiation":


  Pełna tracklista “Sect of Vile Divinities”:
  Ritual Impurity (Seven of the Sky is One)
  Propitiation
  Entrails of the Hag Queen
  Guardians from the Primeval
  Black Fathom’s Fire
  Ignis Fatuus
  Chant of Formless Dread
  Shadow-Blade Masters of Tempest and Maelstrom
  Scribes of the Stygian
  Unborn Ambrosia
  Fury's Manifesto
  Siege Hive

  Preordery na wszelkie możliwe formaty można składać już w sklepie Relapse: store.relapse.com

   

  incantation.com
  incantation666.bandcamp.com
  www.facebook.com/IncantationOfficial/

  added by: Olo
  source: Relapse Records

  IncantationRelapse Records


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.