news

the newest reviews

Dwaal

Gospel of the Vile ___2020
Post metal i sludge/doom metal to modne ostatnio kierunki, ale, do cholery - koniecznie zróbcie w pierwszych rzędach jeszcze miejsce dla norweskiego Dwaal. Sam fakt, że ta płyta to debiut już robi wrażenie. To jest poziom, do którego większość zespołów dochodzi przez lata, a Dwaal mają na koncie przecież zaledwie jedną, wydaną własnym sumptem epkę, a wcześniej tylko jedno demo -...

Sadokist

Necrodual Dimension Funeral Storms ___2019
Sadokist to niezła banda fińskich pojebańców. Zdecydowanie bardziej niż na główkowanie nad złożonością swoich utworów stawiają na podziemną autentyczność, bezkompromisowość i konserwatywny, metalowy satanizm, w którym bluźnierstwo przeciwko wszelkim świętościom i normom społecznym jest jedyną, akceptowalną formą składania hołdu dla Piekła. Ta otoczka i wyraźne, wła...

news

 • Deus Mortem, Temple Desecration, Devilpriest, Haunted Cenotaph na drugiej odsłonie Black Plague

  2020-07-02

  Niedawno Black SIlesia Productions ogłosiła skład pierwszej edycji imprezy Black Plague, która odbędzie się w ten weekend, a już w zeszłym tygodniu ogłosili kto zagra na drugiej odsłonie imprezy. I tak będą to: Deus Mortem, Temple Desecration, Devilpriest oraz Haunted Cenotaph.

  Koncerty odbędą się obok klubu P23 Katowice, na dziedzińcu Fabryki Porcelany. Koncerty będą miały charakter plenerowy.

  WAŻNE: Z racji rządowych ograniczeń ilość biletów jest ściśle limitowana do 150 sztuk. Bilety są dostępne WYŁĄCZNIE w przedsprzedaży. Nie będzie możliwości kupna biletu na bramce w dniu wydarzenia.

  Zasady bezpieczeństwa:
  1) Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu.
  2) Każdy uczestnik proszony jest o utrzymanie odstępu 2 metrów lub zakrycie nosa i ust.
  3) Przy wejściu znajdować się będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.
  Wszystkich uczestników obowiązuje przestrzeganie regulaminu wydarzenia.

  Black Plague: Chapter II
  26.07.2020
  P23 Katowice/Dziedziniec Fabryka Porcelany
  ul. Porcelanowa 23
  40-246 Katowice

   

  added by: Olo
  source: fb.com/BlackSilesia

  Deus MortemTemple DesecrationDevilpriestHaunted CenotaphBlack PlagueBlack Silesia Productions


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.