news

the newest reviews

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

news

 • DVD Nasum (se) z ostatnim koncertem zespołu w Selfmadegod

  2020-11-01

  Wydanictwo "Nasum: Blasting Shit to Bits - The Final Show" to 87-minutowa dokumentacja na DVD ostatniego występu zespołu, który miał miejsce 6 października 2012 w sztokholmskim klubie Debaser Medis, połączony z retrospektywnymi wywiadami nagranymi w kwietniu 2016r. Koncert w Debaser Medis to ostatni koncert z trasy pożegnalnej zespołu.

  Napisy w językach: angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, włoski, rosyjski, fiński i szwedzki.

  8-stronicowa książeczka zawierająca zdjęcia i tekst autorstwa pałkera i założyciela Nasum - Andersa Jakobsona.

  Poand 40-minutowy materiał bonusowy zawiera:
  - Dodatkowe wywiady (21 min)
  Nigdy nie użyte wywiady z zespołem nakręcone przez Michaela Panduro w kwietniu 2016
  - Przed koncertem (9 min)
  Godziny przed koncertem 6 października, 2012
  - Po koncercie (5 min)
  Godziny po koncercie, pozasceniczne materiały
  - Roskilde, July 8, 2012 (3 min)
  ujęcia z Roskilde Festival, Denmark.
  - Relikty (3min)
  Z koncertu w kopenhaskim klubie Pumpehuset, 22 września 2012

  Przedsprzedaż: selfmadegod.com/shop/pl/p/NASUM-Blasting-Shit-To-Bits-DVD-PRE-ORDER/23653?currency=PLN

   

  selfmadegod.com

  added by: Olo
  source: fb.com/Selfmadegod

  NasumSelfmadegod Records


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.