news

the newest reviews

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

news

 • Asphyx (nl) upubliczniają pierwszy singiel z klipem z "Necroceros", ruszyły preordery

  2020-11-08

  "Botox Implosion" to pierwszy ujawniony przez Asphyx utwór z nadchodzącego, dziesiątego albumu "Necroceros", którego wydanie Century Media zaplanowała na 22 stycznia 2021. Klip możecie zobaczyć poniżej:


  Klip został wyprodukowany przez Maurice'a Swinkelsa z Younique Film (pracował dla Legion Of the Damned, Exodus, Kataklysm, i in.). O samym utworze i klipie tak wypowiada się Martin van Drunen: "Chcieliśmy pierwotnie nakręcić go na Sunset Boulevard w Los Angeles, ściśle zwiazaną z tematami w tym utworze, ale, z uwagi na pandemię lot do USA nie byłby najlepszym pomysłem. To szybki numer, utrzymany w klasycznej, groteskowo-gore-death metalowej tradycji, więc umieściliśmy w klipie kilka humorystycznych elementów. Całe szczęście stare dobre Turock w Essen było dla nam na tyle przychylne, że pozwolili nam kręcić u siebie. I chociaż nie lubimy za bardzo kręcenia klipów, to jednak tym razem sprawiło nam to sporo radości. Generalnie, to jest to cholernie brutalny numer!"

  Więcej info o nagraniach "Necroceros" podawaliśmy wcześniej >tutaj<.

  Preordery: asphyx.lnk.to/NecrocerosFC

   

  www.asphyx.nl
  www.facebook.com/officialasphyx

  added by: Olo
  source: fb.com/officialasphyx

  AsphyxCentury Media RecordsMaurice SwinkelsYounique FilmTurock


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.