news

the newest reviews

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

news

 • Drugi album Trup (pl) już dostępny w Godz Ov War

  2020-11-12

  Godz Ov War donosi o nowym wydawnictwie w swoim katalogu:

  Trójgłowa maszyna terroru z Warszawy, a.k.a Trup uderza z nowym albumem. Nagranie nosi enigmatyczny tytuł “KE” i zawiera czternaście intensywnych numerów uderzających szaloną miksturą noise, grind, death i black metalu. To soniczne tornado eksploduje Ci prosto w twarz spontanicznymi aranżami, zmiennymi tempami, opętanymi wokalami i surowym brzmieniem. Wszystko to czyni z  “KE” intensywny i bezkompromisowo wyrazisty materiał. Wiele można powiedzieć o Trupie - że jest specyficzny, zbyt dosadny, kakofoniczny, nieznośny… Ale nie przejdziesz obok nich obojętnie, bo zdecydowanie jest to zespół z kategorii “kochaj albo nienawidź”.

  Premiera miała miejsce wczoraj, 11 listopada. Płyta ma być dostępna jako klasyczny CD w jewel casie i w formatach cyfrowych.

  Całość do posłuchania:


  Sam zespół tak opowiada o nowym albumie: “”Ke” to wynik dwóch sesji nagraniowych, które miały miejsce w warszawskim studio Mustache Ministry - pierwsza miała miejsce pod koniec 2019, a druga w czerwcu 2020. Nasz poprzedni album, “Szmula” był próbą obrania przez zespół nowej ścieżki, a równocześnie chcieliśmy przemycić do naszego brzmienia nieco amoku. “KE” natomiast to nasz sposób na uwolnienie naszego gniewu i furii. Wciąż stawiamy na muzykę improwizowaną, bez żadnych barier. Kawałki, które możecie usłyszeć na nowym albumie to pierwotne wersje kawałków - bez żadnych dogrywek, bez komponowania, czy pisania tekstów. Jeżeli ta muzyka Ci odpowiada to sam napisz do niej swoje słowa o swoich własnych problemach… albo i nie. W ostatecznym rozrachunku, wszystko sprowadza się do hałasu.”

  Lista utworów:
  01. 15
  02. 16
  03. 17
  04. 18
  05. 19
  06. 20
  07. 21
  08. 22
  09. 23
  10. 24
  11. 25
  12. 26
  13. 27
  14. 28

  Line-up:
  p - gitara, wokal
  b - wokal
  v - bębny, wokal

   

  www.facebook.com/TrupZespol
  www.instagram.com/trupniezyje/
  godzovwar.com/

  added by: Olo
  source: Godz Ov War Productions

  TrupGodz Ov War ProductionsMustache Ministry


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.