news

the newest reviews

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

news

 • Slaughterday (de) prezentują klip do utworu z nadchodzącego albumu "Ancient Death Triumph"

  2020-11-17

  Dwójka łysych drwali z niemieckiego, old school death metalowego Slaughterday opublikowała kilka dni temu klip do utworu "Malformed Assimilation" pochodzącego z ich trzeciego albumu "Ancient Death Triumph", którego wydanie F.D.A. Records zaplanowała na 27 listopada b.r.:

   

  Wcześniej mogliśmy już posłuchać utworu tytułowego i "Expulsed From Decay" - oba dostępne na bandcampie zespołu.

  Za wyborną okładkę do nowego albumu odpowiada amerykański grafik Adam Burke.  "Ancient Death Triumph" ukaże się na klasycznym CD, na limitowanym digipacku, na winylu, w cyfrowych formatach, a także na kasecie (za sprawą Raw Skull Rec.)

  Przedsprzedaż w sklepie FDA: fda-records.com/de/presale/ 

   

  fda-records.com
  www.facebook.com/slaughterdayofficial
  slaughterday666.bandcamp.com

  added by: Olo
  source: fb.com/slaughterdayofficial

  SlaughterdayF.D.A. RecordsAdam Burke


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.