news

the newest reviews

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

news

 • Tenebro (it) zadebiutuje w Xtreem Music

  2021-01-03

  Włoscy horror death metalowcy z Tenebro podpisali deal z Xtreem Music na wydanie ich debiutanckiego albumu w okolicach lata 2021. Wcześniej, już 23 lutego ukaże się CD "Liberaci dal Male", które zawierać będzie wydaną pierwornie kilka dni temu (25 grudnia 2020) kasetową epkę EP pod tym samym tytułem oraz debiutanckie demo zespołu z 2019 r.

  Tenebro inspirują się kultowymi włoskimi horrorami z lat 70/80-tych. Zespół pierwotnie działał już na początku lat 2000-nych, ale po wielu rozmaitych problemach, w tym nielegalnych działaniach wczesnego składu, który nic ostatecznie nie nagrał, lider zespołu, Il Becchino zmuszony był zakończyć projekt. W ostatnich latach zaczął ponownie pisać muzykę i w 2019 r. rozpoczął nagrania z pomocą nowego bębniarza o ksywce Il Beccamorto. Xtreem Music poleca Tenebro wielbicielom Mortician i Rottrevore.

   

  Tracklista CD "Liberaci dal Male":
  1. Cannibalismo Sanguinario
  2. Arte Funeraria
  3. Il Lamento dei Malati
  4. Seppellendo i Morti (posłuchaj na YT www.youtube.com/watch?v=2MSUeFh1o9I)
  5. Nel Terrore
  6. All'interno del Cimitero

   

  tenebro666.bandcamp.com/
  www.xtreemmusic.com/

  added by: Olo
  source: Xtreem Music

  TenebroXtreem Music


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.