news

the newest reviews

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

news

 • Killing Addiction (us) ujawniają okładkę swojego długo oczekiwanego, drugiego albumu

  2021-01-11

  Legendarni przedstawiciele florydzkiego death metalu - Klling Addiction kończą już nagrania swojego długo oczekiwanego, drugiego, pełnego albumu. Płyta ma nosić tytuł "Mind of a New God" i ukaże się 6 kwietnia na CD, LP, kasecie i w formatach cyfrowych nakładem Xtreem Music, która wydawała cztery lata temu ich ostatnią epkę "Shores of Oblivion". EPka ta ukazała się dosłownie miesiąc po śmierci ich gitarzysty Chada - jednego z braci Baileyów, założycieli zespołu. Killing Addiction postanowili kontynuować granie ku pamięci Chada i nowy album zatytułowali tak, jaki tytuł nosił ich ostatni wspólnie napisany kawałek, jeszcze przed jego śmiercią.

  Nagrania "Mind of a New God" miały miejsce w tym samym studio, w którym nagrywali swoje ostatnie dwie epki - czyli Helton Music Studios. Za okładkę odpowiada Samuel Araya (tworzył dla m.in. Cradle of Filth, Elvenking, Dark Moor).

   

  Tak szybko jak to tylko możliwe wytwórnia udostępnić ma jakieś próbki i spis kawałków.

  Jeżeli nie słyszeliście ich poprzedniej epki to nadrabiajcie zaległości przesłuchując jeden z numerów:


  www.facebook.com/killingaddiction
  killingaddiction.bandcamp.com

  added by: Olo
  source: Xtreem Music

  Klling AddictionXtreem MusicChad BaileyHelton Music StudiosSamuel Araya


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.