news

the newest reviews

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

news

 • Magnus (pl) - "Acoholic Suicide" po raz pierwszy na winylu

  2021-01-11

  Deformeathing Production reklamuje wydanie (po raz pierwszy) na winylu trzeciego albumu Magnus - "Acoholic Suicide":

  "Prawdziwa legenda polskiego undergroundu ze swoim trzecim albumem wydanym po raz pierwszy na vinylu. 11 kawałków pełnego mocy Death/Thrash’u napędzanego wysokooktanowym Speed METALEM!!!
  12" Vinyl (limit 400 sztuk: 250 x Black, 100 x Red, 50 x Splatter) spakowany w solidny gatefold (odświeżona grafika, liner notes przygotowany przez zespół specjalnie na to wydawnictwo) + insert z tekstami + plakat."

  "ALCOHOLIC - Alkohol i używki uważam za substancje stworzone przez ludzi dla ludzi, lecz tylko i wyłącznie dla tych, którzy potrafią rozmawiać ze swoim organizmem, ze swoim umysłem, którzy potrafią bezwzględnie panować nad sytuacją, którzy mają absolutną pewność, że używka nie przejmie nad nimi kontroli. To bardzo ważne i bardzo trudne. Jeśli nie jesteś  mentalnym twardzielem, nie eksperymentuj. Tego się trzymam i dzięki temu  żyję i mam się dobrze.
  SUICIDE - Dla wielu ludzi alkohol, to droga ucieczki przed czymś czego ich mózg nie jest w stanie przetrawić. Są tacy, którzy ratują się jogą, inni modlitwą, a jeszcze inni spacerami po górach. Są też tacy, którzy tracąc grunt fundują sobie zapomnienie przy pomocy używek. Ta droga, to samobójstwo na raty.
  " (Rob Bandit / Magnus)

  Data wydania: 26.02.2021

   

  deformeathing.bandcamp.com/
  deformeathing.com

  added by: Olo
  source: Deformeathing Production

  MagnusDeformeathing Production


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.