news

the newest reviews

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

news

 • Hell-Born (pl) - premiera "Natas Liah"

  2021-01-26

  Odium Records ogłasza na dzisiaj, 26 stycznia, premierę albumu Hell-Born "Natas Liah". Album można odsłuchać pod poniższym adresem:


  Przypominamy, że Hell-Born powraca po 12 latach od ostatniego albumu. Na płycie "Natas Liah" znajduje się IX utworów osadzonych w typowym dla zespołu, niepozbawionym melodii, old schoolowym, black death metalu. W nagraniach nie zabrakło również gości, min Adam Nergal Darski. Baal określa "Natas Liah" jako najlepszy, najbardziej dojrzały, dopracowany i klimatyczny album w historii Hell-Born.

  Płyta ukazała się jako 6 panelowy digi pack z 16 stronicową książeczką, na wszystkich platformach streamingowych, jako gatefold Lp, 180gr, czarny z plakatem A3, limitowany do 234 sztuk, jako wyprzedana już wersja die hard na białym Lp, a także limitowany do 40 sztuk drewniany box w skład którego wchodzi die hard biały Lp, cd, t-shirt, naszywka, znaczek i naklejka. Zamówienia można składać na: www.odiumrex.com/webshop oraz
  www.odiumrecords.bandcamp.com

  Na terenie Polski album jest do nabycia w wytworni Putrid Cult.

  Nagrania odbyły się w Creme, de la Creme studio, a mixami i masteringiem zajął się Haldor Grunberg. Za oprawę graficzną odpowiedzialny jest Lord K z Nekkrofukk.


  www.facebook.com/officialHellborn
  www.facebook.com/odiumrex
  www.odiumrecords.bandcamp.com
  www.odiumrex.com
  putridcult.pl/

  added by: Olo
  source: Shadow / Odium Records

  Hell-BornOdium RecordsNergalBaalHaldor GrunbergLord KNekkrofukkCreme de la Creme studio


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.